Ski areál Zdobnice

Základní informace o areálu

Nadmořská výška: 605-730 m.n.m.
Sjezdové tratě: 1.7 km
Zasněžové tratě: 1.5 km
Večerní lyžování: 0.5 km
Počet lanovek/vleků: 5
Běžecké tratě: 0km
Provozní doba: 00:00-00:00

Mapa střediska

Webkamera

Kontakty

  • Ski areál Zdobnice
  • Zdobnice, Rychnov nad Kněžnou (mapa)
  • Tel.: +420 604 764 734
  • info@skizdobnice.cz
  • www.skizdobnice.cz
aktuální informace z areálu Areál: mimo provoz Aktuální teplota: -°C Vleky & lanovky: 0 / 5 Sjezdovky: 0 km / 1.7 km Běžecké tratě: 0.0 km / km
sněhové zpravodajství Nový sníh: 0 cm Sníh na sjezdovkách: - Sníh mimo sjezdovku: - cm Typ sněhu: -

Středisko - Zdobnice

Lyžařské středisko Zdobnice se nachází v Orlických horách, mezi obcemiDeštné a Říčky. Areál nabízí tři modré sjezdovky,které jsou svým sklonem,délkou a šířkou vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi a lyžařské kurzy.Náročnější sportovce uspokojí červená sjezdovka. Areál je vybaven modernímbezkontaktním odbavovacím zařízením zajišťující plynulou a rychlou přepravu.Vyznavačům adrenalinu nabízíme malý snowpark. Na Hlavní sjezdovce jepravidelně pořádáno večerní lyžování. O dostatek sněhu po celou sezónu sestará výkonný systém umělého zasněžování, který pokrývá 60 % sjezdovýchtratí. Samozřejmostí je půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, školka svlastním provazovým vlekem, provazový vlek pro veřejnost, dětský koutek,občerstvení a bezplatné parkoviště přímo pod sjezdovkou. Sjezdové tratě jsoudenně upravovány. V nejbližší blízkosti areálu je možnost příjemnéhoubytování za příznivé ceny. V celé obci je pak k dispozici několikpenzionů, horských chalup a restaurací..

Okolí Zdobnice i celé Orlické hory jsou vhodné pro pěší túry, cyklistiku ivýlety na běžkách. Díky absenci davové turistiky je tato oblast skvělouvolbou pro klidný odpočinek a relaxaci.

Pro nadcházející zimní sezónu je připravena řada novinek. K těm nejvýznamnějším patří rekonstrukce budovy občerstvení, kde si návštěvník bude moci odpočinout a vychutnat skleničku teplého nápoje. Další významnou novinkou je posílení systému technického zasněžování o několik sněžných děl italského výrobce Technoalpin. Děti budou moci vyzkoušet Rampušákovu lyžařskou dráhu s různými překážkami. Malí návštěvníci ve věku do 5 let mají v doprovodu rodičů lyžování zdarma. Ubytování Říčky v Orlických horách – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.. Rádi vám nabídnemem ověřené ubytování v penzion Zdobnice.
Hory.cz
  • Kompletní informace o sněhových podmínkách
  • Informace o sněhových podmínkách na sjezdovkách
  • Informace o sněhových podmíkách na běžeckých tratích
  • Přidat komentář
Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám