Ski areál Tošovice

Základní informace o areálu

Nadmořská výška: 384-463 m.n.m.
Sjezdové tratě: 1.4 km
Zasněžové tratě: 1.4 km
Večerní lyžování: 1.42 km
Počet lanovek/vleků: 10
Běžecké tratě: 8km
Provozní doba: 09:00-20:00

Mapa střediska

Webkamera

Kontakty

aktuální informace z areálu Areál: mimo provoz Aktuální teplota: 27.2°C Vleky & lanovky: 1 / 10 Sjezdovky: 0 km / 1.4 km Běžecké tratě: 0.0 km / 8 km
sněhové zpravodajství Nový sníh: 0 cm Sníh na sjezdovkách: - Sníh mimo sjezdovku: - cm Typ sněhu: -

Středisko - Tošovice

Areál HEIPARK Tošovice je oblíbeným střediskem s celoroční aktivní zábavou uprostřed oderských vrchů. Nachází se v malé vesnici Tošovice mezi městy Odry a Fulnek, 38 km od Ostravy, 35 km od Opavy a 26 km od Nového Jičína. Výhodou areálu je snadná dostupnost z dálnice D1, 10 minut jízdy od sjezdu na Odry nebo Fulnek.

Najdete zde celostátní raritu - uměle vytvořené sjezdovky s vlastními kotvovými vleky - H1 a H2 o délce cca 400 m, H3 - snowpark (umělé skoky, překážky) a NOVINKU - vlek H4 dětská poma o délce 140 m. Pro děti a začátečníky jsou zde také dvě dětské sjezdovky s vlastním lanovým vlekem, jejichž provoz je zcela zdarma. Děti zde využijí i možnost bobování a sáňkování.

Další zimní aktivity v HEIPARKU: Big Air Bag - nafukovací polštář pro skoky, SNOWTUBING - jízda na speciálních pneumatikách zasněženým korytem, ledová plocha pro bruslení i hokej, bobová dráha (Alpine Coaster) o délce dráhy 965 m a převýšením 80 m, sáňkování, bobování, běžecké stopy a další.

Samozřejmostí je špičková lyžařská a snowboardová škola pro děti i dospělé s garancí Univerzitního sportovního klubu Slezské univerzity Opava.

Zdejší prostředí je určeno nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky. Proto zde každým rokem vítáme několik škol pořádající lyžařské kurzy, které zde mají ideální podmínky jak pro lyžování, tak pro stravování (restaurace, bufet). Návštěvníkům HEIPARKU je k dispozici útulná hospůdka HEIKALKA s příjemně hřejícími kachlovými kamny, výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou.

Ubytování najdete v Hotelu HEIPARK s kapacitou 38 lůžek, který svým provedením připomíná horský hotel s nádherným výhledem na areál HEIPARK a krásnou přírodu Oderských vrchů.

Všechny pokoje Hotelu HEIPARK jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, klimatizací, lednicí, minibarem, vysokorychlostním internetem a satelitní TV. Celý hotel je nekuřácký, parkování pro hotelové hosty na vyhrazeném parkovišti je zdarma.

Součástí hotelu je stylová restaurace s moderním interiérem doplněným velkoplošnou keramikou a akvárii s mořskými rybičkami. Doménou hotelové restaurace je především vyhlášená kuchyně a nabídka kvalitních vín a destilátů.

V letních měsících nabízí areál HEIPARK svým návštěvníkům přírodní koupání s čištěnou vodou, prostorné dětské brouzdaliště, plážový volejbal, bobovou dráhu, trampolíny, bungee trampolínu, lukostřelbu, rodeo býka, obří skluzavky, lanové centrum, lezeckou stěnu, sjezd na laně, travní lyžování a další atrakce pro celou rodinu.

Novinkou areálu je golfové odpaliště a tréninkový green pro putting a chipping, jež jsou základem vznikajícího golfového hřiště.

Příjezd k areálu bývá vždy dobře upraven a je označen naváděcími tabulemi podél příjezdových cest.

Parkování zdarma.

Vyberte si nabídky ubytování Odry. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz. Návštěvnící střediska mohou mohou pro ubytování využít vhodný penzion Odry.
Hory.cz
  • Kompletní informace o sněhových podmínkách
  • Informace o sněhových podmínkách na sjezdovkách
  • Informace o sněhových podmíkách na běžeckých tratích
  • Přidat komentář
Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám