Ski areál Bouřňák - Webkamera
Základní informace o areálu
| Nadmořská výška: | 589-869 m.n.m. |
| Sjezdové tratě: | 6.1 km |
| Zasněžové tratě: | 0 km |
| Večerní lyžování: | 0 km |
| Počet lanovek/vleků: | 6 |
| Běžecké tratě: | 69km |
| Provozní doba: | 00:00-00:00 |
Webkamera
Kontakty
- Ski areál Bouřňák
- Čs. Legií 740/15, Teplice (mapa)
- Tel.: + 420 417 563 240
-
[email protected]
-
www.scbournak.cz
![]() |
Areál: mimo provoz | Aktuální teplota: -°C | Vleky & lanovky: 0 / 6 | Sjezdovky: 0 km / 6.1 km | Běžecké tratě: 25 km / 69 km |
![]() |
Nový sníh: 0 cm | Sníh na sjezdovkách: - | Sníh mimo sjezdovku: - cm | Typ sněhu: - |
Online webkamery Bouřňák
Portová (vloženo 29.01.2015 22:34)
(Bouřňák)
"Čerstvě nesněžíno, stopa mezi Vitiškou a Cínovcem je nadivoko. Kdo jak vyšlápl...jinak pohoda, relax!"
Koločaj (vloženo 23.03.2014 15:04)
(Bouřňák)
"dost špatný sklon a led na kluzišti slalomák"
wendulistka (vloženo 27.01.2014 14:59)
(Bouřňák)
"Mám dotaz nemáte nikdo bližší zprávy kdy bude spuštěn vlek číslo 1 a jestli to bude vůbec tento rok. Za měsíc jedu na Bouřnák lyžovat myslíte že bude sníh ?"
Jana Dunajová (vloženo 31.01.2013 12:50)
(Bouřňák)
"Nádherné počasí a krásný výhled na slalomák"
Michal Dunaj (vloženo 31.01.2013 12:47)
(Bouřňák)
"Nádherné počasí a krasný prudký kopec na Ssalomáku. Řekl bych, že se k tomuto areálu hodí Lanovka místo kotvy"
Hory.cz (vloženo 17.01.2013 16:18)
(Bouřňák)
"Ve středu 16.ledna 2013 se otevřela sjezdovka HROBSKÁ. Ostatní sjezdovky zůstávají pro nedostatek sněhu uzavřené."
JANA ŠTĚPNIČKOVÁ (vloženo 17.01.2013 14:43)
(Bouřňák)
"Pěkné lyžování, lidí není příliš mnoho"
Koločaj (vloženo 23.03.2014 15:04)
(Bouřňák)
"dost špatný sklon a led na kluzišti slalomák"
wendulistka (vloženo 27.01.2014 14:59)
(Bouřňák)
"Mám dotaz nemáte nikdo bližší zprávy kdy bude spuštěn vlek číslo 1 a jestli to bude vůbec tento rok. Za měsíc jedu na Bouřnák lyžovat myslíte že bude sníh ?"
Jana Dunajová (vloženo 31.01.2013 12:50)
(Bouřňák)
"Nádherné počasí a krásný výhled na slalomák"
Michal Dunaj (vloženo 31.01.2013 12:47)
(Bouřňák)
"Nádherné počasí a krasný prudký kopec na Ssalomáku. Řekl bych, že se k tomuto areálu hodí Lanovka místo kotvy"
Hory.cz (vloženo 17.01.2013 16:18)
(Bouřňák)
"Ve středu 16.ledna 2013 se otevřela sjezdovka HROBSKÁ. Ostatní sjezdovky zůstávají pro nedostatek sněhu uzavřené."
JANA ŠTĚPNIČKOVÁ (vloženo 17.01.2013 14:43)
(Bouřňák)
"Pěkné lyžování, lidí není příliš mnoho"
Portová (vloženo 29.01.2015 22:34)
(Bouřňák)
"Čerstvě nesněžíno, stopa mezi Vitiškou a Cínovcem je nadivoko. Kdo jak vyšlápl...jinak pohoda, relax!"
Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám





