Ski areál Malá Úpa

Základní informace o areálu

Nadmořská výška: 850-1250 m.n.m.
Sjezdové tratě: 5.7 km
Zasněžové tratě: 3.7 km
Večerní lyžování: 0 km
Počet lanovek/vleků: 9
Běžecké tratě: 14km
Provozní doba: 08:30-16:00

Mapa střediska

Webkamera

Kontakty

aktuální informace z areálu Areál: mimo provoz Aktuální teplota: 13.4°C Vleky & lanovky: 0 / 9 Sjezdovky: 0 km / 5.7 km Běžecké tratě: 0.0 km / 14 km
sněhové zpravodajství Nový sníh: 0 cm Sníh na sjezdovkách: - Sníh mimo sjezdovku: - cm Typ sněhu: -

Středisko - Malá Úpa

SKiMU je: lyžařský areál v Horní Malé Úpě ve východních Krkonoších, dokonale snoubící kvalitní sportovní podmínky a romantiku starých krkonošských chalup a bud. Areál nabízí celkem 3600 m lyžařských tratí a to ve dvou střediscích – Pomezky a U Kostela. U Kostela s vleky v délce 1000, 400 a 300 metrů a 70 metrů provázek, Pomezky s vlekem 1000 m a 100 metrů provázek. Deset kilometrů běžeckých tras. Kyvadlový skibus, lyžařská škola Happy Hill, Sport Centrum s multifunkční halou, jeden kurt ricochet, sauna, vířivka, fitness.
Najdete zde i večerní lyžování a doprovodný program pro děti i dospělé. Obě sjezdovky jsou vybaveny plně automatickým zasněžováním.Přímo na sjezdovce Pomezky se nachazí SKiMU House, moderní restaurant u spodní stanice vleku. Restaurant je atraktivní svým designem, prosklená stěna umožňuje vizuální kontakt s venkovním okolím (rodiče vidí na lyžující děti atd.). Menu od snídaně po večeři, Happy Hours, Après ski a večerní akce.

Novinky 2013/14
1. Nové levnější jízdné pro rodiny s dětmi juniory, a to až do 16 let
2. Nové levnější jízdné pro seniory od 65 let
3. Každý držitel časového skipasu může navíc získat výhodné menu a nealko nápoj zdarma ve stylové restauraci SKiMU House, která je přímo na sjezdovce Pomezky
4. Nový odbavovací systém od firmy Skidata, který je opatřen kamerami a mimo jiné umožňuje přenosnost skipasu mezi hlídajícími rodiči. Jeden jezdí, druhy hlídá!!

A dále přináší
5. Děti do 6 let lyžují zdarma.
6. Garance kvalitního sněhu (vysoká nadmořská výška a plně automatické zasněžování…)
7. SKiMU Vertical – Měření počtu najetých sjezdovek. Celosezónní soutěž o nejaktivnějšího lyžaře. Vítěz vyhrává sportovní hodinky SUUNTO. Průběžné výsledky na internetu.
8. Pevná časomíra na slalomovém svahu U kostela. Poznej pocity opravdového závodníka a změř si svůj čas ve slalomových tyčích.
9. Stylový restaurant SKiMU House přímo na sjezdovce Pomezky připravil na tuto zimu pravidelné akce – snídaně, obědy, večeře, Happy hours ,Apre ski a 2x týdně diskotéky.
10. Pravidelný týdenní program v duchu našeho sloganu SKiMU bav se celou ZiMU – dětské závody, carvingovou a free stylová výuka, běžkové výlety, sáňkování, ski kiting, musherské výlety a výšlapy na sněžnicích.
11. SKiMU Pack – zvýhodněný balíček služeb a aktivit pro lyžaře ubytované na Malé Úpě (lyžování, sportovní hala, parkování, půjčovna i výuka…)
12. SKiMU Lyžák – zvýhodněné lyžování pro školy a školní lyžařské výcviky se zajímavými službami navíc.
13. Ideální a klidné prostředí uprostřed hor v typické krkonošské vesničce Malá Úpa. Vyberte si nabídky ubytování Malá Úpa. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz. Pro rodinou lyžovačku dporučujeme si vybrat některý osvědčený penzion Malá Úpa a zarezervovat jej s dostatečným předstihem.
Hory.cz
  • Kompletní informace o sněhových podmínkách
  • Informace o sněhových podmínkách na sjezdovkách
  • Informace o sněhových podmíkách na běžeckých tratích
  • Přidat komentář
Zprávy od Sitour Sitour - zprávy ze střediska Malá Úpa

Více na www.skimu.cz Kavárna a kino v Centru Hořec.

05.12.
Sdílet
Sdílet komentář na Facebook
Zprávy od serveru Hory.cz

Hory.cz (vloženo 05.12.2012 15:05)
(Malá Úpa)

"V sobotu 8. 12. začínáme lyžovat! Přijeďte na první manšestr na Pomezky! V provozu bude i dětský vlek u Pomezek. Začínáme v 8.30."

05.12.
Sdílet
Sdílet komentář na Facebook
Zprávy od serveru Hory.cz

Hory.cz (vloženo 05.12.2012 15:05)
(Malá Úpa)

"V sobotu 8. 12. začínáme lyžovat! Přijeďte na první manšestr na Pomezky! V provozu bude i dětský vlek u Pomezek. Začínáme v 8.30."

Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám