Ski areál Kořenov - Rejdice

Základní informace o areálu

Nadmořská výška: 800 m.n.m.
Sjezdové tratě: 2.3 km
Zasněžové tratě: 0 km
Večerní lyžování: 0 km
Počet lanovek/vleků: 3
Běžecké tratě: 63km
Provozní doba: 00:00-00:00

Mapa střediska

Webkamera

Kontakty

  • Ski areál Kořenov - Rejdice
  • Příchovice - Rejdice (mapa)
  • Tel.: +420 483 399 267
  • hory@rejdice.cz
  • www.rejdice.cz
aktuální informace z areálu Areál: mimo provoz Aktuální teplota: -°C Vleky & lanovky: 0 / 3 Sjezdovky: 0 km / 2.3 km Běžecké tratě: 0.0 km / 63 km
sněhové zpravodajství Nový sníh: 0 cm Sníh na sjezdovkách: - Sníh mimo sjezdovku: - cm Typ sněhu: -

Středisko - Kořenov - Rejdice

Alpine Pro Sport areál Rejdice se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Místní Chata Panorama Vám nabízí stylové ubytování, celodenní stravování a relaxační centrum. V blízkosti chaty cca 30m se nachází lyžařský areál s dvousedačkovou lanovou dráhou, vlekem, sjezdovými tratěmi a největším snowparkem v ČR - O2 Extra Parkem. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněžovány s možností večerního lyžování na osvětleném svahu. Výborné jsou zde také podmínky pro běžecké lyžování s napojením na lyžařskou magistrálu.

Rejdice jsou také hrdým hostitelem mnoha významných sportovních událostí jako jsou Český pohár ve freestyle snowboardingu 4x4, O2 Rookie Cup, Freeskiing Open 2008 nebo Národní a Mezinárodní Dětská Olympiáda pro rok 2010 a 2011.

Půjčovny a ski školy:

Půjčovnu vybavení ve středisku Rejdice zajišťuje firma Classic Skischool & Rent Service. V půjčovně je Vám k dispozici široká nabídka lyží i snowboardů s veškerým příslušenstvím. Pro vyznavače klasického způsobu lyžování máme dostatečný výběr lyží bez vykrojení, kdežto pro lyžaře jdoucí s dobou máme všechny druhy carvingových lyží do sjezdových až po funcarvy. Snowboardistům můžeme nabídnout k zapůjčení freestylové snowboardy vhodné do Extra Snowparku, ale také carvingové "alpine" snowboardy pro rychlé oblouky na sjezdovce a Snowcross trati. Také lyžařská a snowboardová škola v Rejdicích je zajištována firmou Classic Skischool & Rent Service. Vyučována je jízda na snowboardu i alpské lyžování. Výuka probíhá od 10:00 do 16:00 každý den, potřebné vybavení Vám zapůjčíme v naší půjčovně, školám a hromadným kurzům nabízíme výrazné slevy, doprava zdarma pro 4-8 zájemců o výuku.

Společný kontakt: 724 302 507 nebo www.classicskischool.cz/rejdice Ubytování Paseky nad Jizerou – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.. Pro několikadenní pobyt si můžete vybrat vhodný penzion Kořenov a bez opplatků zarezervovat.
Hory.cz
  • Kompletní informace o sněhových podmínkách
  • Informace o sněhových podmínkách na sjezdovkách
  • Informace o sněhových podmíkách na běžeckých tratích
  • Přidat komentář
07.01.
Sdílet
Sdílet komentář na Facebook
Zprávy od serveru Hory.cz

Hory.cz (vloženo 07.01.2013 09:59)
(Kořenov - Rejdice)

"Skiareál Rejdice nabízí skvělé podmínky a lyžování bez front. Počasí se nám snad trošku umoudřilo, tak přijeďte si k nám parádně zalyžovat."

07.01.
Sdílet
Sdílet komentář na Facebook
Zprávy od serveru Hory.cz

Hory.cz (vloženo 07.01.2013 09:59)
(Kořenov - Rejdice)

"Skiareál Rejdice nabízí skvělé podmínky a lyžování bez front. Počasí se nám snad trošku umoudřilo, tak přijeďte si k nám parádně zalyžovat."

Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám