Ski areál svah Zlín

Základní informace o areálu

Nadmořská výška: 275 m.n.m.
Sjezdové tratě: 0.2 km
Zasněžové tratě: 0 km
Večerní lyžování: 0 km
Počet lanovek/vleků: 3
Běžecké tratě: 0km
Provozní doba: 00:00-00:00

Mapa střediska

Webkamera

Kontakty

aktuální informace z areálu Areál: mimo provoz Aktuální teplota: -°C Vleky & lanovky: 3 / 3 Sjezdovky: 0.2 km / 0.2 km Běžecké tratě: 0.0 km / km
sněhové zpravodajství Nový sníh: 0 cm Sníh na sjezdovkách: - Sníh mimo sjezdovku: - cm Typ sněhu: -

Středisko - svah Zlín

Areál J. Šperky - Svah Zlín

Lyžování přímo ve městě, velký snowboardový park, nejlepší lyžařská škola pro děti široko daleko. To vše nabízí lyžařský svah ve Zlíně, areál J. Šperky. Odpadá dlouhé cestování na hory, stačí se přímo z centra města dopravit na kopec Barabáš, kde se nad Domem umění nachází zmodernizované lyžařské středisko.

Zlínský lyžařský svah se před zahájením nové zimní sezony 2011/2012 změnil téměř k nepoznání. Zvýšila se terénní vlna u vstupu do areálu, návštěvníci budou procházet novými turnikety, a rozšířila se část vyhrazená pro děti. Díky osvětlení svahu je možné pořádat večerní lyžování až do 21 hodin.

Dětský park na pravé straně svahu je rozšířený o dvě stě metrů. Jeho součástí je široká a dostatečně plýtká cvičná louka pro ty nejmenší a snow park s oblíbenými dětskými překážkami. Malé lyžaře a jejich rodiče jistě potěší dva nové dopravníkové pásy Sun Kid, které nahradily zastaralé vlečné lano. Dopravníkové pásy zdarma zapůjčila k testování firma Sitour CZ, s. r. o.. Jeden pás má délku 52 metrů, druhý dokonce 102 metrů. Jsou to nejdelší dopravníkové pásy pro děti v České republice.

Na snowboardisty čeká snowpark s překážkami. A dle sněhových podmínek i mini U-rampu ze sněhu. Na lyžařském svahu ve Zlíně funguje i nový ski servis. Lyžařům v něm brousí plochy skluznic a boční hrany na počkání. Navíc každý zákazník ski servisu obdrží kupon na kávu do Igloo Baru, kde si může zkrátit chvíli čekání. Takže do servisu stačí přijet jednou, odevzdat lyže, chvíli si posedět u kávy a pak si lyže vyzvednout. Na kvalitní servis není nutné čekat několik dní!!! Profesionální servis lyží a snowboardů bude prováděn na špičkových strojích švýcarské firmy MONTANA.Všechny návštěvníky jistě potěší prodej teplých jídel, polévek a i hlavního chodu, v Igloo baru a v bufetu. Provozovatel svahu se snaží dostat do nabídky potravin více zdravých výrobků a výrobků vhodných pro děti. Prodává se i točené pivo, teplé nápoje, svařené víno a kvalitní nápoje pro děti. Originální Igloo Apre´s ski bar, který byl na úpatí zlínského lyžařského svahu postaven minulou sezónu, je určen i pro pořádání firemních akcí a soukromých večírků nezávisle na provozu lyžařského svahu. Nově byl v Igloo baru postaven krb. Ubytování Zlín – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.. Cenově dostupné penziony Zlín jsou vhodnou volbou pro ubytování v tomto středisku.
Hory.cz
  • Kompletní informace o sněhových podmínkách
  • Informace o sněhových podmínkách na sjezdovkách
  • Informace o sněhových podmíkách na běžeckých tratích
  • Přidat komentář
Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Hory.cz

Prozatím nebyl vložen žádný příspěvěk od uživatelů. Můžete vložit příspěvěk jako první a informovat tak další lyžaře o sněhové situaci!

Přidat svůj komentář ke sněhovým podmínkám