Penzion U dvojice - ubytování Nové Město na Moravě

Penzion U dvojice

Penzion U dvojice, Nové Město na Moravě, 59231

Vítá vás nově vybudovaný rodinný penzion s restaurací U dvojice. V penzionu vás uvítají a budou se o vás starat 2 přímí provozovatelé, takže se vždy setkáte s ochotou a vstřícností.Proto také U dvojice. A také proto, že jestli nás navštívíte, budeme my tou jednou stranou a vy tou druhou. Nabízíme vám svou ruku na znamení vstřícnosti a pokud nabídku přijmete, rádi vytvoříme 2 strany, které společné prožijí pár dnů na které si vždy rády vzpomenou. Penzion vznikl jako zcela nové zařízení přestavbou farní zemědělské usedlosti z roku 1750 tak, že do starého rázu stavení bylo zasazeno zařízení splňující požadavky dnešních dnů. Půdorys tvoří čtverec, když 2 strany jsou užitné a 2 pouze zastřešené. Jedna poskytuje zakryté parkování, druhá pak v létě stylové posezení. Mimo půdorys je oplocená zahrada s koupacím jezírkem a v létě s posezením u grilu.

Dostupnost hotelu

Železniční stanice Nové Město na Motavě 6km od penzionu, železniční stanice Olešná 1500m od penzionu. Autobusové nádraží Nové Město na Moravě 4km, autobusová zastávka Olešná 200m

Gastronomie

V restauraci U Dvojice je ubytovaným hostům podávána bohatá snídaně formou švédských stolů a večeře, kterou si hosté sami vybírají ze dvou variant.
Návštěvníkům penzionu i veřejnosti nabízí restaurace bohatý výběr domácí kuchyně, několik druhů piv a širokou nabídku teplých i studených nápojů.

Popis pokojů

Ubytování v pěti mezonetových studiích a dvou klasických pokojích. Pokoje 1-6lůžek. Celková kapacita 24 míst. 

Okolí

Srdce Vysošiny, ráj běžeckého lyžování.

Vyberte si nabídky ubytování Nové Město na Moravě. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion U dvojice

Penzion U dvojice
Nové Město na Moravě
59231

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt