Penzion Továrníkova vila - ubytování Skuhrov nad Bělou

Penzion Továrníkova vila

Penzion Továrníkova vila, Skuhrov nad Bělou, 51703

Penzion se nachází zhruba uprostřed obce, naproti nově zbudovaného společenského centra, kousek od zastávky autobusu, kde zastavují v zimě i skibusy a v létě cyklobusy.

Penzion je uprostřed zahrady, kterou obtéká malebná říčka Bělá. V létě je možno využít zahradu k společným hrám Vás a Vašich dětí - dětské hřiště s pískovištěm, dřevěnými průlezkami a dalšími atrakcemi. V zimě zahrada slouží jako bezpečné místo pro zaparkování Vašich automobilů. Celá zahrada je oplocena, nehrozí tedy ani únik Vašich miláčků z ní, ani vstup nepovolaných osob dovnitř.

Dostupnost hotelu

Penzion se nachází zhruba uprostřed obce, naproti nově zbudovaného společenského centra, kousek od zastávky autobusu, kde zastavují v zimě i skibusy a v létě cyklobusy. Autobusy zde jezdí v pravidelných intervalech, lze je tedy použít k dopravě do a ze zimních středisek a zbavit se tak problematického parkování a obav o věci uložené v automobilu.

Gastronomie

Penzion nabízí ubytování bez stravy. Šestilůžkový pokoj a oba apartmány disponují vybavenou kuchyňkou, kde si můžete přichystat své oblíbené jídlo. V letních měsících nabízí penzion možnost grilování.

Přímo v obci můžete navštívit pohostinství u Kouřimů a restauraci Pod Hradem.

Popis pokojů

V přízemí se nacházejí tři dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v prvním patře na Vás čeká luxusní apartmán se dvěma ložnicemi s možnosí až čtyř přistýlek, v podkroví penzionu naleznete druhý apartmán se třemi ložnicemi po dvou lůžkách, samostatnou kuchyní s jídelním koutem a rovněž s vlastním sociálním zařízením.

Penzion Továrníkova vila

Penzion Továrníkova vila
Skuhrov nad Bělou
51703

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422