Pension U Zvonu - ubytování Rychnov nad Kněžnou

Pension U Zvonu

Pension U Zvonu, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Penzion U Zvonu se nachází přímo v historickém centru města Rychnov nad Kněžnou. Nabízí komfortně vybavené pokoje, restauraci ,letní terasu a salonek vhodný pro svatby,školení,večírky a rauty. Svou polohou je ideálním výchozím bodem do Orlických hor a hlavních lyžařských center Deštné a Říčky. Uschovna kol a lyží. Parkování u objektu.

Penzion U Zvonu disponuje komfortně vybavenými pokoji s kapacitou 27 lůžek. Každý pokoj je opatřen klimatizací s individuálním nastavením teploty, LCD TV,Sat,dvd, zdarma wi-fi připojením na internet po celém objektu, minibarem, trezorem atd. Restaurace a cafe bar nabízí příjemné posezení v klimatizovaných prostorách s atraktivním sortimentem pokrmů moderní gastronomie včetně specialit,čerstvých ryb a salátů s bohatou nabídkou nápojů včetně domácích a zahraničních vín. Nabízíme široké spektrum využití např. svatby, sëmináře, firemní večírky až po slavnostní rauty a bankety.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu.
Součástí penzionu je restaurace, která nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí a pestrý výběr pokrmů, včetně gastronomických specialit, čerstvých ryb a salátů. Samozřejmostí je také bohatá nabídka kvalitních tuzemských a zahraničních vín. V Café-baru si můžete pochutnat na italské kávě zn. Lavazza a výborných dezertech, a to i domácí výroby.

Okolí

Penzion a restaurant U Zvonu se nachází na Starém náměstí v historickém centru města Rychnov nad Kněžnou v lokalitě Orlické hory. Penzion je nově zrekonstruovaný a nabízí komfortně vybavené pokoje, stylovou restauraci a salónek.

Vzhledem ke své poloze je ideálním výchozím bodem do nedalekých lyžařských center. Orlické hory nabízejí kvalitní zimní střediska – SKI centrum Říčky, Deštné, Olešnice, ale také menší střediska s kvalitními službami a zázemím, jako jsou Rokytnice, Zdobnice, Bartošovice. V průběhu zimy se strojově upravují běžecké trasy v délce 60 km po hřebeni Orlických hor včetně sjezdů do městeček a obcí.

V letním období poskytují Orlické hory aktivní odpočinek v podobě mnoha vhodných tras pro cyklisty a turisty.

Ubytování Říčky v Orlických horách – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Pension U Zvonu

Pension U Zvonu
Rychnov nad Kněžnou
51601

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422