Pension Rampušák - ubytování Rokytnice v Orlických horách

Pension Rampušák

Pension Rampušák, Rokytnice v Orlických horách, 51761

Pension Rampušáknabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V celém objektu je k dispozici WiFi připojení a je zdarma.

Pes je povolen za poplatek 50,-Kč/noc. Parkování je možné před penzionem.

Dostupnost hotelu

Pension Rampušák se nachází cca 300 m od vlakové i autobusové zastávky. Lyžařský vlek najdete asi 300 m od pensionu, větší lyžařské středisko Říčky v O.h. se třemi sjezdovými tratěmi a sedačkovou lanovkou 6 km od nás. Cyklotrasy a běžecké trasy a trasy pro horské túry - 400 m od pensionu.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou výběru snídaňového talíře. Během dne můžete svůj hlad zahnat ve stylové restauraci s krbem a letní terasou, kde Vám budou nabídnuty pokrmy české i mezinárodní kuchyně a několik druhů piva.

Popis pokojů

Ubytování je nabízeno v 11 dvou, 2 tří a 4 čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (toalety a sprchový kout). Pokoje jsou vybaveny barevnou TV a rádiem.

Okolí

V zimě je místo ideální pro lyžování (vlek 200 m od pensionu), lyžařské centrum Říčky 5 km, bruslení Rychnov nad Kněžnou. V letním období se nabízí pěší turistika, mnoho tras pro cykloturistiku , na své si přijdou i milovníci jezdeckého sportu na místní koňské farmě, k dispozici jsou také tenisové kurty.

Vyberte si nabídky ubytování Říčky v Orlických horách. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Pension Rampušák

Pension Rampušák
Rokytnice v Orlických horách
51761

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422