Hotel Praha - ubytování Deštné v Orlických horách

Hotel Praha

Hotel Praha, Deštné v Orlických horách, 51791

Dostupnost hotelu

Hotel leží přímo u hlavní silnice vedoucí obcí Deštné v Orlických horách.

Gastronomie

Součástí Hotelu Praha je nekuřácká restaurace s kapacitou 40 míst k sezení, kde si můžete pochutnat na vynikající české kuchyni, ale i na těstovinách, zeleninových salátech, rybích a sladkých pokrmech či šťavnatých steacích. K restauraci náleží také bar se salonkem pro 20 osob, kde můžete posedět nad skleničkou alkoholického či nealkoholického nápoje.
V letních měsících je k dispozici zahradní terasa a venkovní ohniště.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat .programy, telefonem s přímou volbou , minibarem , vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet / WiFi/, apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. V každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou. Celková kapacita- 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč. přistýlek.

Okolí

Možnosti v okolí – aktivní turistika- množství značených turistických tras , vhodné podmínky pro cyklisty, rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí / zámky Opočno, Častolovice, Rychnov n.Kněžnou, Kuks/, Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, a zámek v Ratibořicích. Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí. Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců. Výhodné ceny lyžařských permanentek, ať již jednodenních, bodových či víkendových a výhodná poloha tohoto hotelu naproti sedačkové lanovce, kde probíhá i noční lyžování, předurčují ubytování v hotelu Praha k nanejvýš atraktivním nabídkám v tomto regionu. Vyberte si nabídky ubytování Deštné v Orlických horách. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Praha

Hotel Praha
Deštné v Orlických horách
51791

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422