Chata Bystré - ubytování Bystré

Chata Bystré

Chata Bystré, Bystré, 51801

Chata Bystré je přízemní objekt s bezbariérovým přístupem přímo v areálu koupaliště, 4- lůžkové pokoje (5x) s ledničkou, s předsíňkou, vhodné pro skupiny až 20 osob, rodinnou a individuální rekreaci. 

Stravování vlastní - k dispozici vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou včetně všeho potřebného nádobí, nebo v restauracích v okolí. Přes léto občerstvení na koupališti.

Jídelna ( s kuchyňkou ) slouží i jako společenská místnost, místnost s televizí, oddělená sociální zařízení pro ženy i muže ( sprchy ,umývárny a WC), vlastní parkoviště, možnost uložení bicyklů a lyží.

Okolí

 Koupání , hřiště ( volejbal, nohejbal) v místě cca 50 m 
 Přehrada Rozkoš, 18 km - vodní sporty ( surfování, jachting),rybaření
 Houbaření přímo v okolí Bystrého
 V zimě dobré podmínky sjezdové lyžování i pro lyžařskou turistiku , nejbližší vleky 4 km v Sedloňově a v Dobřanech
 Lyžařské středisko Deštné je vzdálené 9 km
 Krytý plavecký bazén - v 8 km vzdálené Dobrušce, nebo v Deštném
 Cyklistické a pěší výlety v celé oblasti Orlických hor a podhůří, do polské části Bystřických hor a romantických skal Stolových hor - přes hraniční přechod nad osadou  Číhalka poblíž Olešnice v Orl.horách
 Výlety za krajovými pozoruhodnostmi- zámky Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod, městečko Dobruška(F.L.Věk), Hronov ( rodiště A.Jiráska), za rázovitými dřevostavbami ve Slavoňově, Liberku, Pekle, vojenskými pevnostmi Dobrošov, Hanička, atd.
 Možnost návštěvy Polska - lázeňská městečka Kudowa Zdroj, lyžařské středisko Zieleniec, přírodní krásy - např. Bludné skály atd. 

Vyberte si nabídky ubytování Deštné v Orlických horách. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Chata Bystré

Chata Bystré
Bystré
51801

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422