Rodinný penzion u čápa - ubytování Červená Voda

Rodinný penzion u čápa

Rodinný penzion u čápa, Červená Voda, 56169

Budova Penzionu „U Čápa“ byla v nedávné době zrekonstruována a svým hostům poskytuje maximální pohodlí. Penzion U Čápa nabízí zájemcům ve dvou podlažích pohodlné a komfortně vybavené apartmány různých velikostí – hosté mají k dispozici ubytování pro dvě osoby nebo pro rodiny s dětmi. Součástí nabídky je rovněž apartmán pro větší společnost, která chce na dovolené trávit čas společně. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení. K dispozici jsou celkem dvě přistýlky. Po dohodě s majitelem mohou být přidány do kteréhokoliv bytu. V penzionu je k dispozici celkem 28 lůžek a 2 přistýlky. Kuchyňské kouty jsou vybaveny nádobím včetně obvyklého kuchyňského náčiní. Samozřejmostí lednice, mikrovlnná trouba, a rychlovarná konvice. V každém apartmánu je dále televizní přijímač a přehrávač DVD. Hosté mohou rovněž využít bezdrátového internetového připojení. Pro příjemně strávený čas i ve špatném počasí je v penzionu společenská místnost s výčepní stolici a různými hrami. Penzion U Čápa je vytápěn ústředním topením. Přímo u penzionu lze parkovat auty.

Gastronomie

Gastronomické služby v penzionu jsou zajištěny plně vybavenou kuchyňkou v každém bytě, která kromě základních kuchyňských potřeb disponuje také lednicí, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V letních měsících lze pak využít venkovní gril.

Okolí

•    Aktivní dovolená v létě
uspokojí svou tématickou pestrostí každého návštěvníka tohoto krásného koutu Orlických hor.
Nejen turistické trasy, ale i perfektně udržované cyklistické stezky Vás dovedou na mnoho zajímavých míst. Rovněž si můžete projet na bruslích nové in-line trasy
•    Aktivní dovolená v lyžařské sezóně
V blízkosti penzionu je moderní lyžařské středisko Mlýnický Dvůr (Skipark Červená Voda). Čtyřsedačková vyhřívaná lanovka vás dopraví na vrchol Bukové hory, odkud si můžete užívat novou sjezdovku Mlýnická, vyjímečnou svými parametry - délkou a převýšením. Nebo je zde možno nastoupit do běžeckých stop vedoucích přes Bukovou horu.

Ubytování Červená Voda – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Rodinný penzion u čápa

Rodinný penzion u čápa
Červená Voda
56169

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422