Zámecký hotel Zlatý Orel - ubytování Hranice

Zámecký hotel Zlatý Orel

Zámecký hotel Zlatý Orel, Hranice, 75301

Zámecký hotel v Hranicích nabízí ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Celková kapacita hotelu je 41 osob z 19 pokojů. Pro klienty je vyhrazeno parkoviště před hotelem. Doplňkové služby - praní prádla, pokojová služba a prodejna v recepci hotelu. V areálu hotelu zdarma připojení k internetu přes WiFi.

Dostupnost hotelu

Taxi v místě. Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 150 m Vlakové nádraží: 2000 m

Gastronomie

Konšelská restaurace Vás zve k příjemnému posezení a ochutnávce tradiční české i mezinárodní kuchyně.
V hotelové restauraci a pivnici lze rovněž snadno zajistit vhodné prostředí pro konání společenských, firemních, svatebních i rodinných setkání.

Okolí

Hranice jsou významné kulturní a průmyslové město regionu s výjimečnými přírodními zajímavostmi v okolí. K nejatraktivnějším turistickým zajímavostem patří Hranická propast v Národní přírodní rezervaci Hůrka, Zbrašovské Aragonitové jeskyně a nedaleký hrad Helfštýn. V Hranicích můžete zavítat do letního kina, městského muzea nebo galerii, zahrát si tenis, squash, bowling, golf či minigolf, ... Po okolí vedou četné cyklotrasy a turistické stezky. Vyberte si nabídky ubytování Odry. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Zámecký hotel Zlatý Orel

Zámecký hotel Zlatý Orel
Hranice
75301

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422