Ubytovna "NA LESNÍ" - ubytování Nový Jičín

Ubytovna "NA LESNÍ"

Ubytovna "NA LESNÍ", Nový Jičín, 74101

Ubytovna na Lesní nabízí kapacitu 46 lůžek v 11 dvoulůžkových, 4 třílůžkových a 3 čtyřlůžkových pokojích. 1 dvoulůžkový pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené návštěvníky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Na obou patrech kuchyně s jídelnami pro 18 osob a TV přijímači. Vlastní parkoviště. Vzdálenost 500 m od centra města v klidné zóně. Půjčování jízdních kol.

Gastronomie

Ubytovna Na Lesní nabízí hostům v obou podlažích plně vybavené kuchyně. V nich lze využívat sporák s elektrickou čtyřplotýnkovou varnou deskou s digestoří, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazničkou i rychlovarnou konvici. Nechybí tu veškeré potřebné nádobí. Součástí dvou kuchyní jsou prostorné jídelny, v nichž se usadí vždy 18 osob.

V letních měsících je možné využít posezení na zahradě s grilem.

Na dobré jídlo a pití si zájemci mohou zajít i do nedalekého centra Nového Jičína.

!Pro akce nabízíme dovoz jídla - snídaně, obědy, večeře!

Okolí

Chloubou Nového Jičína je ojedinělé historické centrum s náměstím a Žerotínským zámkem. Región je mimořádně bohatý na významné rodáky a občany. Návštěva rodišť a míst působení Františka Palackého, Jána Ámose Komenského, Sigmunda Freunda, Johana Georga Mendela, Leoše Janáčka , ale také Karla Kryla je jistě pěkným zážitkem. Sport: vycházky a turistika v překrásném parku Hückelových vil a blízké rekreační oblasti „Na Skalkách“. Doporučujeme návštěvu blízkých Beskyd. Vyberte si nabídky ubytování Odry. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Ubytovna "NA LESNÍ"

Ubytovna "NA LESNÍ"
Nový Jičín
74101

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt