Hotel Mc Limon - ubytování Šenov u Nového Jičína

Hotel Mc Limon

Hotel Mc Limon, Šenov u Nového Jičína, 74242

Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a v současné době poskytuje ubytování v 6 pokojích a 7 apartmánech. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, telefonem, minibarem a pracovním stolem, klimatizací. Vysokorychlostní připojení na internet je pro hosty na každém pokoji zdarma. Na apartmánech je možné si vybrat rovněž mezi vanou, sprchovým koutem či kuchyní. Nově postavené wellness, dětské hřiště.

Gastronomie

Stravování je možné v restauraci penzionu, která má kapacitu 40 míst k sezení. Restaurace je vybavena klimatizací, krbem a lze využít i v zastřešené venkovní posezení. Jídelníček skýtá pestrý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně.

Okolí

Zastřešená letní zahrada včetně venkovního krbu a udírny přímo vybízí ke strávení příjemných letních večerů pod hvězdami. Pro odpočinek hostů slouží malé relaxační centrum se saunou a minifitness. Poblíž penzionu je sportovní areál, kde se nachází tenisové a volejbalové kurty včetně fotbalového hřiště. Okolí Nového Jičína patří k nejnavštěvovanějším regionům Severní Moravy. Město Vás překvapí historickým náměstím, zámkem a rozmanitostí historických památek. Nedaleko pod Štramberskou hradní věží Trůba se nachází jedinečný urbanistický komplex dřevěnic.

Vyberte si nabídky ubytování Odry. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Mc Limon

Hotel Mc Limon
Šenov u Nového Jičína
74242

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt