HOTEL HEIPARK - ubytování Odry

HOTEL HEIPARK

HOTEL HEIPARK, Odry, 74235

HOTEL HEIPARK**** nabízí 6 dvoulůžkových pokojů, 6 čtyřlůžkových pokojů, luxusní apartmán a jeden bezbariérový pokoj. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, klimatizací, lednicí, minibarem, internetem a satelitní TV. Apartmán má navíc ve vybavení vířivou vanu, samostatný bar a prostornou sedací soupravu. Celý hotel je nekuřácký, parkování pro hotelové hosty na vyhrazeném parkovišti zdarma.

Stylová restaurace HOTELU HEIPARK**** se vyznačuje nádherným interiérem doplněným zajímavými designovými prvky z velkoplošné keramiky, dřeva a umělého kamene. Dominantou restaurace jsou však velká mořská akvária vytvářející v interiéru příjemnou atmosféru podmořského světa. Pomyslnou třešničkou na dortu je výhled z předních oken restaurace na areál HEIpark nebo posezení na prostorných terasách.

Chloubou hotelové restaurace je především vynikající kuchyně s nabídkou nejrůznějších specialit. Cílem restaurace HOTELU HEIPARK**** je odlišit se od ostatních restaurací kvalitou podávaných pokrmů. Zejména zpracovávání čerstvých a kvalitních surovin minutkové kuchyně zaručuje opravdové gurmánské zážitky. Samozřejmostí při přípravě pokrmů je výběr nejkvalitnějších částí masa, omáčky vyráběné z přírodních surovin nebo chutné, vlastnoručně vyráběné originální přílohy.

Dostupnost hotelu

HEIpark najdete v malé vesnici Tošovice mezi městy Fulnek a Odry. Příjezd k areálu bývá vždy dobře upraven a je označen naváděcími šipkami. Vzdálenost areálu HEIpark je 11 km od dálnice D1 exit 321 Odry nebo exit 330 Fulnek, 29 km (30 min.) od Letiště Leoše Janáčka Ostrava-Mošnov. 

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Skutečným gurmánským zážitkem pro Vás bude návštěva stylové hotelové restaurace, které dominují velká mořská akvária vytvářející příjemnou atmosféru podmořského světa. Těšit se můžete na vynikající kuchyni s nabídkou nejrůznějších specialit a na výhled z předních oken restaurace na areál HEIpark. K příjemnému posezení můžete využít i prostorné terasy.

Popis pokojů

Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny samostatnou koupelnou s WC, klimatizací, lednicí, minibarem, internetem a satelitní TV. Apartmán má navíc ve vybavení vířivou vanu, samostatný bar a prostornou sedací soupravu. Celý hotel je nekuřácký, parkování pro hotelové hosty na vyhrazeném parkovišti zdarma.

Okolí

Areál HEIpark Tošovice nabízí svým návštěvníkům celoročně kvalitní ubytování, gastronomické zážitky, odpočinek, sportovní aktivity, zábavu i adrenalin. HEIpark je díky ideálnímu zázemí vhodným místem pro rodiny s dětmi, školní výlety, firemní akce, školení, semináře a teambuilding.

Aktivní odpočinek v HEIparku Tošovice

Golfové odpaliště, bobová dráha, přírodní koupání s čištěnou vodou, dětské brouzdaliště, plážový volejbal, víceúčelové hřiště, trampolíny, bunde trampolína, lukostřelba, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, fourcrossová trať a cyklistické stezky. V zimním období 3 sjezdovky s vlastním kotvovým vlekem, 2 dětské sjezdovky zdarma, SNOWpark, SNOWtubing, Big Air Bag, kluziště a běžecké stopy.

Vyberte si nabídky ubytování Odry. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL HEIPARK

HOTEL HEIPARK
Odry
74235

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt