Hotel Dělnický Dům Odry - ubytování Odry

Hotel Dělnický Dům Odry

Hotel Dělnický Dům Odry, Odry, 74235

Hotel Dělnický dům v Odrách je součástí komplexu Dělnického domu a vznikl jako nadstavba původní historické budovy. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny a na město.

Hotel disponuje kapacitou 31 pevných lůžek s možnosti 18 přistýlek v 15 pokojích. Součástí hotelu je hotelová hala, která umožňuje pořádání svatebních obřadů nebo firemních školení, a teresa, která nabízí místo k odpočinku.

Uspořádání komplexu Dělnického domu v Odrách dává možnost propojit společenské, kulturní a firemní akce s ubytováním a plným gastronomikým servisem. Je dobře dostupný a zaparkovat lze přímo u hotelu.

Dostupnost hotelu

V okolí hotelu se nacházejí objekty pro využítí volného času: kuželna, tenisové kurty, městská sportovní hala, posilovna, koupaliště. V okolí Oder je pestrá síť cyklostezek, areál HEI park v Tošovicích, s celoročním provozem bobové dráhy a atraktivních aktivit. Tipy na výlet do okolí města Oder: Hynčice-rodný dům J.G.Mendela, hrad Starý Jičín, zámek v Kunímě, hrad Helfštýn, lázně Teplice nad Bečvou /propast, argonitové jeskyně/ Vzdálenější okolí: Štramberská trúba, Kopřivnice /museum automobilů/, Frenštát pod Radhoštěm, Pustevny, hrad Hukvaldy, zámek Hradec nad Moravicí, Raduň

Gastronomie

Ze sedmi druhů snídaní v snídaňovém lístku mohou vybírat hoteloví hosté. Nejen jim slouží vyhlášená restaurace Dělnický dům, která láká svými gastronomickými kousky domácí i světové kuchyně. Pečlivě sestavované polední menu nebo pokrmy z jídelního lístku uspokojí i náročné jedlíky.
K příjemnému posezení u oblíbeného nápoje slouží hotelová vinárna a kavárna.

V případě příznivého počasí rádi hosty obsloužíme na krásné terase.

Hotel Dělnický Dům Odry

Hotel Dělnický Dům Odry
Odry
74235

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt