Penzion U Studničků - ubytování Sloup v Čechách

Penzion U Studničků

Penzion U Studničků, Sloup v Čechách, 47152

Penzion leží v Zákupské pahorkatině cca 300m nad mořem. V okolí je nádherná příroda s koupalištěm, které plně uspokojí milovníky koupání i dalších druhů vodních sportů. V obci stojí skalní hrad vybudovaný počátkem 14. století na 33 metrů vysoké osamělé pískovcové skále. Autobus zajíždí přímo do obce, vlakové nádraží je v Novém Boru vzdáleno asi 4km od penzionu.

Penzion nabízí 2,3,4 a 5-lůžkové pokoje a 2 a 4-lůžkové apartmá. Pokoje jsou rozděleny do skupin A. (sociální zařízení je součástí pokoje) a B. (sociální zařízení je přístupno ze společné chodby a slouží pouze pro daný pokoj). 24 lůžek je typu A. a 11 typu B. Dvoulůžkové apartmá s možností přistýlky je vybaveno sociálním zařízením s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. Apartmá je vybaven TV, satelitem, lednicí a barem. Součástí čtyřlůžkového apartmá jsou dvě dvoulůžkové ložnice se společným obývacím pokojem a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV, lednice a balkón je součástí apartmá. Součástí penzionu je společenská místnost s TV a jídelna. Telefon je k dispozici v recepci. Hosté mohou využít stylově zařízenou restauraci s domácí kuchyní a možností konání rodinných oslav. Maximální počet je 50 míst.

Gastronomie

Součástí penzionu je stylová restaurace s barem, která nabízí příjemné posezení a domácí kuchyni. Kapacita restaurace je 50 míst a její prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav. Penzion nabízí možnost celodenního stravování.

Okolí

Oblast je známá skalními masivy u Svojkova, Havraními skálami a Sloupským skalním městem. Okolní výlety je možné podniknout například do Kamenického Šenova, kde se nachází pozoruhodný čedičový útvar zvaný Varhany, nebo na Máchovo jezero a hrad Bezděz. Velice zajímavá může být i návštěva sklářského muzea v Novém Boru (založeno v roce 1892). S půvabem dosud zachovalé přírody je možné se setkat v přírodní rezervaci Klíč.

Ubytování Jiřetín pod Jedlovou – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Penzion U Studničků

Penzion U Studničků
Sloup v Čechách
47152

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt