U LAMY - České Švýcarsko - ubytování Krásná Lípa

U LAMY - České Švýcarsko

U LAMY - České Švýcarsko, Krásná Lípa, 40746

Penzion U Lamy nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových podkrovních pokojích. Dále nabízíme samostatný apartman pro 4 osoby. Lokalita Českého Švýcarska je velmi oblíbená, obec Krásná Lípa leží přímo na hranici tohoto Národního parku a chráněných krajinných oblastí Lužické hora a Labské pískovce. Do Saského Švýcarska (SRN) je to 5 km. Nekuřácký Penzion U Lamy má k dispozici 10 míst.

Dostupnost hotelu

od autobusu 500m
od vlaku 500 m

příjezd autem k objektu, parkování po dohodě v garáži nebo u domu

Gastronomie

Penzion poskytuje gastronomické služby pouze v případě snídaně, avšak hosté mohou navštívit 300 m vzdálenou Restauraci Besedu, která se nachází na Křinickém náměstí a nabízí chutnou českou i mezinárodní kuchyni.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, varnou konvicí. K dispozici je dále mikrovlnná trouba a lednice.

Apartman má 2 ložnice, spol. místnost, kuchyň a soc. zázemí.

Okolí

V Krásné Lípě navštivte Dům Českého Švýcarska s expozicí národního parku, galerii, sportovní areál s tenisovými kurty, lezeckou stěnou, nafukovací halou, beach volejbalem a minigolfem, saunu, solárium, fitnes, kavárnu nebo městský park.
V okolí jsou dobře značené turistické trasy, Köglerova naučná stezka Krásnolipskem, vhodná místa ke skalnímu lezení, jízdárny, rozhledny, wellness areály, běžkařské stopy, sjezdovky, cyklotrasy a další. V okolí výborné restaurace.

U sousedů: je možné se vydat na cyklistické i turistické trasy za hranice do Saského Švýcarska, na hrady, stolové hory nabo na skalní most. V sousedním německu je možné se plavit na kanoi nebo parníkem po Labi, svézt se úzkokolejkou na Oibin, navštívit bobovou dráhu nebo motýlí dům. Denně jsou otevřeny wellness s areálem saun.

Ubytování Jiřetín pod Jedlovou – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

U LAMY - České Švýcarsko

U LAMY - České Švýcarsko
Krásná Lípa
40746

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


velikonoce-wellness-pobyt