Hotel Johanka - ubytování Loučná pod Klínovcem

Hotel Johanka

Hotel Johanka, Loučná pod Klínovcem, 43191

Hotel Johanka se nachází pod severními svahy Klínovce. V této lokalitě je možné provozovat v zimě lyžařské sporty a v létě pěší nebo cykloturistiku.

Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat. Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou. Kapacita ubytováníje 28 lůžek. 8 dvoulůžkových 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje.Parkoviště pro 20 automobilů, garáž pro motocykly.

Dostupnost hotelu

Dopravní dostupnost je buď vlakem nebo autobusem . Nejbližší zastávka je 6 km. Po domluvě vás hotelové vozidlo doveze do hotelu i z hotelu.

Gastronomie

V hotelu se nachází příjemná restaurace, kde si můžete vybrat pokrmy z místních specialit či jídla z nabídky české nebo světové kuchyně. Na jídelním lístku najdete jídla i pro vegetariány. V létě je vždy připravena terasa s obsluhou a možností grilování.

Popis pokojů

Pokoje v Hotelu Johanka jsou vybaveny WC a Sprchou.

Okolí

Hotel se nachází v Háji pod Klínovcem, pouhých 700m od Klínovce (1244m), sjezdovek a dalšího kulturního nebo sportovního vyžití. Díky blízkosti německého Oberwiesenthalu je možno využít i bobovou dráhu, kabinovou lanovku , či navštívit termální lázně "Warmbad". V obci Měděnec je otevřena pro návštěvníky bývalá šachta na dobývání měděné rudy, v které je možno získat a nechat si opracovat vlastnotučně vykopaný polodrahokam.Krušné hory nabízí v dnešní době krásné přírodní scenérie báječné pěší procházky. Mužete houbařit, nebo se jen tak toulat.

Máte-li zájem o další ubytování Vejprty, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Johanka

Hotel Johanka
Loučná pod Klínovcem
43191

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422