Hotel Star 4 5 - ubytování Vejprty

Hotel Star 4 5

Hotel Star 4 5, Vejprty, 43191

Tříhvězdičkový hotel Lesní Zámeček - STAR 4 se nachází přímo v centru skiareálu Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek.

V hotelu nechybí bezdrátový internet zdarma a nově ani dětský koutek, sauna a solárium. Recepce je v zimní sezóně otevřena 24 hodin denně a přímo u budovy hotelu je hostům k dispozici bezplatné parkování až pro 30 vozů.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta chutná snídaně. K hotelu náleží také příjemná restaurace, ve které si během dne můžete pochutnat na pokrmech české i mezinárodní kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojích a točených pivech Budvar a Plzeň.

Popis pokojů

Ubytovací kapacita hotelu je 71 lůžek ve 24 pokojích, depandace STAR 5,která se nechází hned přes silnici, ji doplní o dalších 39 lůžek ve 13 pokojích. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s WC a televizor na každém pokoji.

Okolí

Klínovec možná nedosahuje závratných výšin krkonošské Sněžky, zato ale svým návštěvníkům nabízí daleko přívětivější tvář se snadnou dostupností a ubytovacím zázemím. S nadmořskou výškou 1244 m je Klínovec nejvyšší vrchol Krušných hor – v létě oblíbený cíl pěších i cykloturistů, v zimě pak vyhledávané lyžařské středisko. Najdete tu dva vynikající ski areály, Klínovec jih a Klínovec sever, na samém vršku spojené slavnou rozhlednou. Máte-li zájem o další ubytování Vejprty, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Star 4 5

Hotel Star 4 5
Vejprty
43191

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422