Hotel Svatý Hubert - ubytování Boží Dar

Hotel Svatý Hubert

Hotel Svatý Hubert, Boží Dar, 36301

Hotel Sv. Hubert je připraven poskytnout Vám požadovaný komfort standardu kategorie 3+* a nabízí své vysoce kvalitní služby. Hotel se nachází uprostřed Krušných Hor v centru horského městečka Boží Dar a disponuje 11-ti pokoji s celkovou kapacitou 30 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou nebo vanou a SAT televizi. K dispozici jsou dětské postýlky a přistýlky. K hotelu patří v mysliveckém stylu zařízená restaurace s kapacitou 60 míst, která je pro Vás denně otevřena od 11 do 22 hodin. Zde nabízíme vyhlášené zvěřinové speciality, tradiční českou kuchyni z Krušnohoří a také mezinárodní speciality. Hotel je ideální místo pro rodinnou rekreaci, konání rodinných a svatebních oslav a menších firemních akcí. Horské středisko Boží Dar Boží Dar je svou nadmořskou výškou 1028 m nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě, na náhorní planině v centru Krušných hor na státní hranici s SRN, 8 km od významných radonových lázní Jáchymov a 25 km od světově proslulých lázní Karlovy Vary, 150 km od Prahy. Hotel SV. Hubert naleznete v centru Božího Daru, při hlavní silnici hraničního přechodu Oberwiesenthal - Boží Dar, autobusová zastávka 100m, 150m Skiareál Neklid, 250m Skiareál Nowako, vhodný pro děti a začátečníky, 2km Skiareál Klínovec s umělým zasněžováním, 100% garance lyžování, 150m běžecká Krušnohorská magistrála s 80km upravovaných tratí nejmodernější technikou, 2 km do sousedního německého Oberwiesenthalu.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 30 m Centrum: 5 m

Gastronomie

O Váš apetit se postará hotelová restaurace, která je zařízená v mysliveckém stylu. Pochutnat si můžete nejen na vyhlášených zvěřinových specialitách, ale také na jídlech tradiční české i mezinárodní kuchyně.

Hotel poskytuje snídaně, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Přikoupit si můžete polopenzi.

Popis pokojů

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou nebo vanou a SAT televizi. K dispozici jsou dětské postýlky a přistýlky.

Okolí

Letní aktivity: V letních měsících vyznačené cykloturistické okruhy, pěší turistika, 20km Aquapark v Klášterci n/Ohří, možnost návštěvy Karlových Varů, Mariánských Lázní, hrad Loket, Františkovi Lázně.

Ubytování Boží Dar – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Hotel Svatý Hubert

Hotel Svatý Hubert
Boží Dar
36301

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422