Apartmány ENGADIN - ubytování Boží Dar

Apartmány ENGADIN

Apartmány ENGADIN, Boží Dar, 36301

Apartmány Engadin se nacházejí v Krušných horách, v centru obce Boží Dar (1 028 m.n.m.). Boží Dar je nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a je významným střediskem zimních i letních sportů v České republice. Apartmány Engadin jsou nově postavené komfortní apartmány, které splňují veškeré potřeby a standardy moderního ubytování. Objekt je vystavěn v typickém horském útulném stylu.

Celková kapacita 74 lůžek včetně přistýlek

Ubytování ve dvou- až sedmilůžkových moderních apartmánech vybavených vlastním WC, sprchou, fénem, TV/SAT, kuchyňkou, trezorem a domácím telefonem. Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou, vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a kompletním nádobím. Každý apartmán má vlastní uzamykatelnou skříňku na lyže a sušení obuvi.

Dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem.

V objektu je vyhrazený prostor pro mazání a servis lyží, kolárna, sauna, minifitness, dětský koutek, internet (wi-fi), stolní fotbal a společenská místnost s krbem, barem, plazmovou TV, dataprojektorem a plátnem.

Všichni návštěvníci mají možnost parkovat na privátním, kamerově hlídaném parkovišti před objektem, nebo za poplatek v garážích.

Gastronomie

K pobytu si lze dokoupit snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů. Další stravování si hosté zajišťují sami. Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyňka, kde si lze uvařit.
V bezprostředním okolí apartmánů se nachází několik restaurací s českou i mezinárodní kuchyní.

Popis pokojů

Každý apartmán disponuje:

moderním a útulným vybavením vlastním sociálním zařízením sprchou fénem plně vybavenou kuchyňkou (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí, atd..) TV s připojením na satelit, DVD trezorem dětským stupátkem

-        samozřejmostí je zapůjčení dětské postýlky

-        ke každému apartmánu dále náleží: uzamykatelná skříňka na lyže včetně vyhřívacího zařízení pro sušení obuvi

                                                 

Apartmány ENGADIN

Apartmány ENGADIN
Boží Dar
36301

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422