Horská chata u Jagušky - ubytování Jilemnice

Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky, Jilemnice, 51401

Horská chata u Jagušky ležící v obci Křižlice, v západních Krkonoších kousek od Jilemnice, nabízím svým hostům vysoký standart levného ubytování ve třech pokojích a dvou apartmánech (17 lůžek). Každý pokoj vybaven WC, koupelnou, TV. Hosté oceňují vlastní vaření v bohatě vybavené společné kuchyni. Ve společenské místnosti jsou k dispozici deskové hry, knihy, časopisy a hračky pro děti. Ve společenské místnosti je TV se satelitem a DVD přehrávačem. V hlavní chodbě jsou umístěny elektronické šipky a nástěnka s tipy na výlety.

Bezplatný WiFi internet v celém objektu, parkování zdarma. V zimě k dispozici lyžárna, v létě úschovna kol. Pro hosty je dále k dispozici terasa s posezením a grilováním.

V těsné blízkosti je lyžařský areál Vítkovice a Benecko. V létě lze vyrazit na cyklistickou trať Krkonošské magistrály či na koupaliště do Jilemnice a Poniklé. Milovníci koní mohou v okolí využít farmu Hucul.

Celoroční relax u nás naleznou jak páry i rodiny s dětmi. Celý objekt je nekuřácký.

Dostupnost hotelu

V zimních měsících: Autem z Jilemnice přes Víchovou nad Jizerou a Víchovskou Lhotu do Křížlice.

V ostatních měsících: Z Jilemnice přes kruhový objezd v Hrabačově směrem na Vítkovice/Benecko, od kruhového objezdu po cca 1km odbočení vlevo směr Roudnice a příjezd do Křížlice. 

Po vjezdu do Křížlice je po 150m rozcestí s lípou, u které naleznete penzion U Jagušky.

Gastronomie

Horská chata U Jagušky je vybavena k přípravě vlastních pokrmů a nápojů.
Necelých 100 metrů od objektu se nachází místní oblíbená hospůdka s lákavou nabídkou Ledového baru, pečení selat nebo krůt.

Popis pokojů

Horská chata u Jagušky nabízí 3 pokoje a 2 apartmány. Celková kapacity je 17 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na každém pokoji je k dispozici TV. Pokoje jsou pokryty bezplatných WiFi internetem.

Okolí

Penzion se nachází v chráněném krajiném pásmu ve vesničce Křížlice. Jedná se o chatovou oblast kde je minimální až nulový provoz vozidel.

Ubytování Vítkovice – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky
Jilemnice
51401

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


Dárkové poukazy Spa.cz