Pension Alenka - ubytování Špindlerův Mlýn

Pension Alenka

Pension Alenka, Špindlerův Mlýn, 54351

Penzion Alenka se nachází v Krkonoších, ve Špindlerově Mlýně přímo u sjezdovky Labská v nadmořské výšce 860m, nad přehradou Labská, 2km od Špindlerova Mlýna. Penzion nabízí ubytování v 7 útulně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. U penzionu je parkoviště pro 10 aut a v zimě je zajištěna doprava z údolního parkoviště. V penzionu je i stylová nekuřácká restaurace s domácí kuchyní.

Dostupnost hotelu

autem k penzionu, autobusová zastávka cca 700 metrů od penzionu, autobusové nádraží cca 1500 metrů, vlak ve Vrchlabí - 7 km

Při příjezdu do Špindlerova Mlýna, minete po levé ruce zelený hotel STYL, po pravé ruce přehradu na Labi a asi po 100 m odbočíte z hlavní silnice vlevo - směr LABSKÁ (též hotel NICO nebo hotel Clarion), po 20 m je křižovatka ve tvaru Y, zde se dáte vlevo kolem garáží stále nahoru (asi 700 m), cestou jsou směrovky k penzionu Alenka (1.křižovatka doprava, 2. doleva), kde je možnost parkování. Pobyt uhraďte, prosím, hotově na Alence.

Gastronomie

Součástí Penzionu Alenka je stylová restaurace, kde se pohodlně usadí až 45 návštěvníků. Ti si tu mohou vybírat z jídelního lístku, na němž najdou hotová jídla, ale i speciality české a mezinárodní kuchyně, saláty nebo vynikající moučníky. V restauraci jsou denně podávány i snídaně, které mají ubytovaní zahrnuty v ceně.

V restauraci s krbovými kamny je možné posedět i u baru. V letních měsících láká k příjemnému posezení s úžasným výhledem venkovní terasa s grilem.

Popis pokojů

Pro hosty je připraveno 7 dvoulůžkových pokojů /možnost přistýlek, půjčení postýlky/ s vlastním příslušenstvím, TV+SAT, fénem a rádiem.

Okolí

Penzion se nachází nad přehradou na Labi a 2 km příjemné procházky od Špindlerova Mlýna. V zimě je možné využít velké množství sjezdovek a běžeckých tras. V letní sezóně je Alenka ideálním výchozím místem pro turistiku i cykloturistiku - směr Mísečky, Zlaté návrší, Labská bouda, pramen Labe - i s kočárkem, dále Špindlerova bouda, Luční bouda, Sněžka, Strážné, Žalý, Benecko přes Rovinky.

Máte-li zájem o další ubytování Špindlerův Mlýn, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Pension Alenka

Pension Alenka
Špindlerův Mlýn
54351

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422