Hotel Astra - ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Astra

Hotel Astra, Špindlerův Mlýn, 54351

Špindlerův Mlýn patří mezi nejlepší turistická a lyžařská střediska v České republice. Nachází se zde velice známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky.
Hotel Astra nabízí pohodlné ubytování v 55 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), TV/SAT a s balkónem. K Hotelu Astra Špindlerův Mlýn dále patří dvě restaurační zařízení, samostatné stravovací zařízení pro hotelové hosty se zájmem o stravování formou polopenze, zimní zahrada pro posezení a odpočinek a uzavíratelný salónek realizovaný jako zimní zahrada. Bohatá nabídka české i krajové kuchyně určitě uspokojí i náročné zájemce o gastronomické služby.

Dostupnost hotelu

Hotel Astra se nachází v samém centru nejvyšších českých hor - Krkonoš, kde poskytuje ubytování ve známém a turisty oblíbeném ubytovacím středisku Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 800 m.

Gastronomie

Snídaně jsou hostům Hotelu Astra podávány v restaurační jídelně.

V objektu se dále nachází restaurace, kde se pohodlně usadí až 100 návštěvníků z řad ubytovaných i veřejnosti. Na restauraci navazuje příjemná zimní zahrada. Milovníci vína si zajisté vyberou z řady kvalitních vín nabízených hotelovou vinotékou.

Hotel Astra

Hotel Astra
Špindlerův Mlýn
54351

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422