Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa - ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa, Špindlerův Mlýn, 54351

Všechny pokoje hotelu jsou situované do rozlehlé zahrady s překrásným výhledem. Hotel disponuje 11 pokoji na hlavní budově a 6-ti zahradními studii. V hotelové Depandanci vzdálené 50m od hlavní budovy se rovněž nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích , ve dvou apartmánech s balkonem a výhledem na lyžařský areál Sv. Petr. Hotel je vhodný pro rodinou rekreaci, ale i pro firemní setkání.

Součástí hotelové nabídky je využití tenisového kurtu, stolního tenisu, trampolíny či dětského hřiště. V blízkosti Hotelu je posilovna, kuželky, squash, tenis, solarium, masáže, tělocvična, krytý bazén atd.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1,0 km Centrum: 0,7 km Vlakové nádraží: 15 km

Gastronomie

Stylově zařízená restaurace Hotelu Bedřiška nadchne strávníky už na první pohled. Napodruhé je pak nadchnou kuchaři, kteří tu vaří vynikající pokrmy včetně těch, které jsou připravovány na lávovém grilu.

Nechybí bar a posezení u krbu. V létě je v provozu zahradní posezení.

Popis pokojů

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprcha), fén. Televizor se satelitním rozvodem, telefon s přímou provolbou na státní linku, minibar a trezor. Pokoje jsou pokryty signálem Wi-Fi.

Okolí

Sportovní a lyžařské areály Sv. Petr a Medvědín jsou od hotelu vzdáleny 10 min procházkové chůze nebo lze využít skibus, jehož zastávka se nachází u hotelu. V hotelové zahradě se nachází dětské hřiště s trampolínou.

Máte-li zájem o další ubytování Špindlerův Mlýn, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa
Špindlerův Mlýn
54351

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422