Clarion Hotel Špindlerův Mlýn - ubytování Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, 54351

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn nabízí svým klientům řadu služeb: recepce 24/7, stravování formou polopenze i plné penze, hotelové parkoviště, praní a žehlení prádla, směnárna, taxi služba, úschovna zavazadel, dětský koutek a hřiště, půjčovna lyží a sportovních potřeb, úschovna lyží a kol a skibus.

Součástí hotelu je rozsáhlé relax & wellness centrum vybavené fitnees centrem, krytým bazénem, saunovým rájem, turbo soláriem, kryosaunou a vířivou vanou. Pro dokanalý relax je pro klienty připravena široká škála wellness služeb a procedur: masáže, reflexní masáže, rašelinové zábaly, kryoterapie, magnetoterapie a koupele.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 2500 m
Centrum: 2500 m
Vlakové nádraží: 16000 m
Letiště: 170000 km

Gastronomie

Stravování je zajištěno v restauraci Kulinář s terasou a v restauraci Labe dostupné přímo v areálu Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn. Spokojenost hostů má na starosti šéfkuchař Lukáš Čížek, držitel mnoha gastronomických ocenění včetně bronzové medaile z Mistrovství světa kuchařů 2010 v Lucembursku. Samozřejmostí je také hotelový bar.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem a psacím stolem. Většina pokojů má vlastní balkón.

Moderní a útulné pokoje typu Superior jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, županem, přezůvkami, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem, minibarem a setem na přípravu kávy a čaje. Vstup do Fitness a Wellness centra je zdarma.

Okolí

Ideální podmínky pro rybolov poskytuje Labská přehrada, která je od hotelu vzdálená pouhých 300 m . Labská přehrada je se svými 20 hektary největší pstruhovou stojatou vodou v České republice.

Máte rádi procházky v přírodě, lehkou turistiku v horách či náročné hřebenové túry? Okolí hotelu nabízí přes 180 km značených turistických tras včetně hřebenových túr. Pokaždé objevíte spoustu krásných míst.

Máte-li zájem o další ubytování Špindlerův Mlýn, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
54351

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422