Rodinný hotel Velveta - ubytování Špindlerův Mlýn

Rodinný hotel Velveta

Rodinný hotel Velveta, Špindlerův Mlýn, 54351

Hotel Velveta*** je rodinný wellness hotel s ideálním umístěním mezi dvěma lyžařskými středisky a to největším ski-areálem ve Špindlerově Mlýně (Sv. Petr, Medvědín) a areálem Herlíkovice. Dostupnost a možnost výběru ocení pokročilí i začínající lyžaři. Z údolí „Kukačka“, ve kterém se hotel Velveta*** nachází, je snadné vydat se na trekingovou túru nebo lyžařskou běžeckou trasu. K dopravě do centra lze využít hotelovou dopravu. Hotel Velveta*** je oblíbeným místem k strávení romantického víkendu i týdenní rodinné dovolené, ať už zimní či letní. Pro děti máme připravený dětský koutek a mini farmu se zvířátky. Vítáme také Vaše domácí mazlíčky. Hotel je pro svou příjemnou atmosféru oblíbený k pořádání firemních akcí, stmelování pracovních kolektivů a team buildingu. Organizaci firemních akcí usnadňuje vybavení hotelu, zasedací místnost až pro 50 osob, velké parkoviště a rozlehlé hotelové pozemky s výhodou využívané pro doplňkový program. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dostupnost hotelu

Hotel Velveta se nachází na cestě mezi Vrchlabím a Špindlerovým Mlýnem. Nedaleko hotelu je lyžařský vlek. Od hotelu vedou trasy pro pěší turisty. Hotel Velveta se nachází v nádherném údolí Krkonoš.

Gastronomie

Stylová hotelová restaurace s ohništěm nabízí příjemné posezení a bohatý výběr jídel tradiční české kuchyně i mezinárodních specialit. V letních měsících je Vám k dispozici venkovní ohniště, kde si můžete sami připravit nějakou grilovanou specialitu.

Popis pokojů

Vybavení všech hotelových pokojů: koupelna se sprchovým koutem a WC. 

Okolí

Výborné podmínky pro cyklistiku a možnost úschovy vlastních kol. Sjezdovka přímo u hotelu, dokonale upravené běžkařské tratě 15 minut chůze od hotelu.

Ubytování Strážné – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Rodinný hotel Velveta

Rodinný hotel Velveta
Špindlerův Mlýn
54351

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


Dárkové poukazy Spa.cz