Privat 246 - ubytování Vrchlabí

Privat 246

Privat 246, Vrchlabí, 54302

V objektu je 5 pokojů pro hosty (2,3,4,5,5),vybaveny televizí a satelitem, wi-fi, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Možnost vaření v kuchyňském koutě. Úschovna kol a lyží v domě.

Dostupnost hotelu

Malebné zázemí "Privat 246" se nachází v blízkosti ski areálu Bubákov a Herlíkovice (300m). Privát naleznete při cestě z Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Odbočka přes Labe je cca 4 km od centra Vrchlabí a 10 km od Špindlerova Mlýna

Gastronomie

Privat 246 nedisponuje vlastní restaurací. Hosté si tu mohou sami vařit ve společné a plně vybavené kuchyňce. Její součástí je lednice, dvouplotýnkový vařič, nádobí, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny televizí a satelitem, wi-fi, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Možnost vaření v kuchyňském koutě.

Okolí

Vzhledem ke své poloze je privát ideálním místem pro strávení jak letní dovolené s koupáním v nedalekém aquaparku (Špindlerův mlýn), výlety do krkonošské přírody (rozhledna Žalí), cykloturistikou, rybařením, houbařením, sjíždením Labe na kánoích, tak především pro zimní sporty v přilehlém lyžařském areálu Herlíkovice.

Ubytování Strážné – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Privat 246

Privat 246
Vrchlabí
54302

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


Dárkové poukazy Spa.cz