Penzion Hendrych - ubytování Vrchlabí

Penzion Hendrych

Penzion Hendrych, Vrchlabí, 54302

Stylové ubytování přímo v Pivovaru Hendrych nacházející ve Vrchlabí u silnice na břehu řeky Labe vpravo směrem do Špindlerova Mlýna, naproti lyžařskému areálu Herlíkovice-Bubákov. Penzion je situován ve stejné budově jako pivovar. Pokoje pro hosty se nachází v 1. a 2. patře přímo nad pivovarem a pivním barem. 

Penzion nabízí svým hostům k ubytování celkem 11 dvoulůžkových pokojů a 8 pokojů třílůžkových. Některé pokoje je možno dovybavit přistýlkou. Z šesti dvoulůžkových pokojů je možno vytvořit 3 dvou-pokojové apartmány, kdy jeden z pokojů je vybaven také kuchyňským koutem. 

V prvním patře se nachází také víceúčelová místnost, kterou lze dle potřeb hostů pronajmout a připravit jako

společenskou místnost s možností promítání filmů projektorem na promítací plátno nebo hraní společenských her zasedací místnost pro setkání firemních klientů s možností využití projekční techniky, flip-chartu atd. tělocvičnu pro skupiny hostů s cvičitelkou prostorově nenáročných sportů jako jsou jóga, powerjóga, strečing, aerobic, aj. 

Dostupnost hotelu

MHD z autobusového nádraží ve Vrchlabí. Cca 100 m do Penzionu Hendrych zastávka Internát.

Gastronomie

V Penzionu Hendrych se nachází Pivní Bar Hendrych s možností občerstvení.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny nově renovovaným a v mnoha případech taky restaurovaným nábytkem z masivního dřeva, zahrnujícím šatní skříň, botník, věšák na kabáty, zrcadlo a postele. Dále jsou ve všech pokojích také renovovaná křesla a konferenční stolek. V každém pokoji je na podlaze položen koberec. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou a toaletou. Dále jsou pokoje vybaveny televizí a volným přístupem k internetu přes wifi.

Penzion Hendrych

Penzion Hendrych
Vrchlabí
54302

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


Dárkové poukazy Spa.cz