Hotel - apartmány - pension Albis - ubytování Vrchlabí

Hotel - apartmány - pension Albis

Hotel - apartmány - pension Albis, Vrchlabí, 54302

Chceme nabízet perfektní servis ve stylu alpských hotelů za odpovídající cenu, tak, aby se lidé chtěli opakovaně vracet. U nás budete mít co dělat po celý rok, sníh i léto, jaro i podzim, nejsme jenom hotelem pro lyžaře.

Díky svému umístění na hlavním tahu do ŠM u sjezdových tratí Bubákov a Herlíkovice nabídne v zimní sezoně výborné příležitosti ke sjezdovému lyžování. Lanovka na Žalý je jenom pár kroků od hotelu. zastávka ski-busu v bezprostřední blízkosti hotelu.
Pro vyznavače běžek jsou u fotbalového stadionu okruhy s umělým sněhem a osvětlením. V dosahu je i zimní stadion a celoroční tenisové kurty. Najdeme zde i bowling indoor paintball a golf. V létě je možné vyrazit na silničních kolech po lyžařských střediscích nebo na horských kolech vystoupat a kochat se panoramaty Krkonoš. Zájemci o rychlejší pohyb využijí v centru Vrchlabí atletický stadion s tartanovou dráhou a hřiště na míčové sporty.
Vedle můžeme zajít na místní zámek nebo se podívat na expozici KRNAPu. Nevynechejme rozhlednu Žalý, vysílač Černá hora, Labskou přehradu. Objevte Afriku v ZOO ve Dvoře K., zámek v Jilemnici, kouzelné náměstí v Trutnově, Jánské lázně, Pec pod Sněžkou, zámek Fořt, hrad Pecka. Za poznáním se vydejte letadlem při vyhlídkových letech nebo na koních.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 150 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 2000 m Vlakové nádraží: 3000 m Letiště: 5000 m

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů podávaná v hotelové restauraci pro 60 osob, kterou je možné využít též jako samostatnou školící místnost. K hotelu dále náleží stylová nekuřácká Restaurace Terasa s kapacitou 20 míst, krbovými kamny a letní terasou. Stravování je též možné v místním Snack baru.

Popis pokojů

Pokoje hotelu jsou vybaveny sociálním zařízením, TV se satelitem, rádiem, telefonem a součástí některých pokojů je lednice. Na pokoje je možno přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Hotel - apartmány - pension Albis

Hotel - apartmány - pension Albis
Vrchlabí
54302

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


Dárkové poukazy Spa.cz