Relax Hotel Bára - ubytování Benecko

Relax Hotel Bára

Relax Hotel Bára, Benecko, 51237

Horský hotel Bára je hotelem s překrásným výhledem na okolní Krkonoše a příjemnou domácí atmosférou. Jeho jedinečné umístění uprostřed romantické krajiny a přesto nedaleko turistického centra, umožňuje nerušenou relaxaci, ale i zábavu. Sportovci mohou využít cyklotrasy a turistické a běžecké trasy, které vedou přímo od hotelu. Hotel Bára nabízí ubytování v moderně nově zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo v rodinných čtyřlůžkových a šestilůžkových studiích, což jsou vždy dvě propojené místnosti. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji. Dvě hotelové restaurace s denním barem, kde můžete ochutnat velký výběr míchaných nápojů a kávových specialit, dobře vybavený dětský koutek, kulečník, stolní fotbal či stolní tenis umožní příjemně prožít chvíle odpočinku uvnitř hotelu.

Dostupnost hotelu

Hotel je dobře dostupný automobilem  v létě. V zimě doporučujeme hostům sněhové řetězy, příjezd je po udržované komunikaci, ale v prudším kopci.

Gastronomie

Součástí Hotelu Bára je restaurace, kde je zajištěno celodenní stravování. Ubytovaní si tu mohou objednat snídaně, polopenzi i plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, obědy a večeře si návštěvníci vybírají z jídelního lístku.

Hotel disponuje i barem s širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů nebo kvalitních kávových specialit. Při pěkném počasí lze posedět na sluneční terase s obsluhou.

Popis pokojů

Dvoulůžkové pokoje  s možností 1 přistýlky jsou vhodné  pro dva dospělé a max. 1 dítě.  Po rozložení přistýlky není možno umístit dětskou postýlku.  K dispozici jsou také  dvoulůžkové pokoje s možností dvoupřistýlky.  Potřebu umístění dětské postýlky je třeba vždy nahlásit u rezervace, aby byl vybrán správný typ pokoje.

Pro rodiny s 2 a více dětmi jsou velmi vhodné rodinné apartmány, což jsou dva propojené pokoje. V jednom je manželské lůžko, ve druhém lůžka pro 2-4 děti , podle typu apartmánu.

Pokoje nejsou vybaveny lednicí. Lednice pro uchování dětské stravy mají maminky k dispozici v mateřském centru, které je přístupné 24 hodin denně.

Okolí

Hotel Bára je zasazen v přírodě, ale do centra obce Benecko je to pouhých 10 minut klidné pěší chůze po asfaltové cestě.V centru naleznete informační centrum, půjčovnu lyží, lyžařskou školičku, obchod se smíšeným zbožím, poštu, diskotéku, bowling bar a několik restaurací. Přírodní koupání je nejblíže v Jilemnici. Kryté bazény v Jilemnici, Aquapark ve Špindlerově Mlýně.

V okolí najdete spoustu zajímavých turistických cílů: Rozhledna Žalý, Hucul farma Janova Hora, Mísečky, Čtyřsedačková lanovka Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Krkonošská Muzea Jilemnice a Vrchlabí, Muzeum řemesel Poniklá aj.

Ubytování Benecko – vyberte si z široké nabídky ověřeného ubytování na Hotel.cz. Garance nejnižší ceny.

Relax Hotel Bára

Relax Hotel Bára
Benecko
51237

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422


Dárkové poukazy Spa.cz