Pension Sport - ubytování Hanušovice

Pension Sport

Pension Sport, Hanušovice, 78833

Rekreační středisko Sport nabízí cenově dostupné ubytování v různých typech pokojů (2-5 lůžek bez sociálního zařízení, dvoulůžkové s vlastním soc. zařízením a TV). Náročné hosty uspokojí naše 3 apartmány (předsíň, jídelna, kuchyň, koupelna s vanou, obývací pokoj, ložnice, TV, WC). Náš areál je ideální pro různé typy akcí: sportovní soustředění, lyžařské výcviky - zejména pro děti a začátečníky, školy v přírodě, rodinné rekreace, semináře, firemní akce a jiné.

Dostupnost hotelu

Vlak: Vlaské - 4 km; Bus: Vojtíškov - 100 m od pensionu; Auto - parkoviště u objektu.

Gastronomie

V pensionu naleznete příjemnou hospůdku, ve které si můžete objednat pokrmy české i mezinárodní kuchyně. K večernímu posezení můžete využít hezkou vinárnu, kde je možné ochutnat kvalitní česká a moravská vína.

Popis pokojů

2-5 lůžkové pokoje bez soc. zařízení s umyvadlem (sprchy a WC na patře), 2-lůžkové pokoje se soc. zařízením a TV, 3 apartmány (předsíň, jídelna, kuchyň, koupelna s vanou, obývací pokoj, ložnice, TV, WC - pokoje jsou oddělené, možnost vaření)

Okolí

Nejbližší města - Hanušovice (8 km), Králíky (12 km) - vojenské muzeum, bunkry, Šumperk (22 km) - divadlo, letiště, Rapotín (24 km) - mini ZOO, Velké Losiny (35 km) - lázně, zámek. Vyberte si nabídky ubytování Staré Město. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Pension Sport

Pension Sport
Hanušovice
78833

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422