Penzion Pod Zvonem - ubytování Staré Město

Penzion Pod Zvonem

Penzion Pod Zvonem, Staré Město, 78832

Penzion Pod Zvonem je přestavěn tak, že má čtyři podlaží. V přízemí je společenská místnost, kde se podávají snídaně formou švédského stolu a během dne občerstvení - teplé a studené nápoje, točené pivo, víno i destiláty, drobné občerstvení. Dá se posedět u krbu, velké televize či velmi kvalitního audia. K dispozici je dataprojektor. Zároveň je v přízemí recepce a lyžárna pro ubytované hosty a WC. Další tři patra jsou pokoje, z čehož čtvrté patro je součástí dvou mezonetových, dvoupodlažních pokojů umístěných ve třetím patře. Tyto pokoje jsou zvláště výhodné pro rodiny s dětmi.

Obědy a večeře si mohou hosté objednat a chodí se na jídlo do objektu Stará Škola vzdáleného cca 40m od penzionu.

Penzion je ideální pro různá školení, semináře, společenské akce, oslavy, výročí a podobně. Samozřejmostí je uspořádání rautů dle přání hostů, opečeme selátka, jehňátka a podobně.

V Penzionu Pod Zvonem byly již několikrát uspořádány svatební obřady, které umíme v plné míře zorganizovat a zařídit včetně svatební hostiny a ubytování svatebčanů.

Dostupnost hotelu

Autem dojedete přímo k penzionu, kde je k dispozici zdarma parkoviště.

Vlakem pojedete do Chrastic. Chrastice je zastávka na trati Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem. Z Chrastic je to cca 4,5 km do mírného kopce, v případě Vašeho zájmu pro Vás po předchozí domluvě k vlaku přijedeme naším autem a zase Vás můžeme na vlak odvézt.

Gastronomie

Ve společenské místnosti jsou podávány chutné snídaně formou bufetového stolu. V sousedství hotelu v jídelně Stará Škola lze dokoupit obědy a večeře. Během dne je možno přímo v hotelu zakoupit pochutiny, nealkoholické i alkoholické nápoje, dobrou kávu nebo čaj.

Popis pokojů

Pro hosty je připraveno 29 lůžek v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením - WC a sprchový kout. 

Na každém pokoji je k dispozici televize a lednička s minibarem. Ve společenské místnosti a ve většině penzionu je zdarma připojení k internetu přes Wi-Fi. 

Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové s přistýlkou, přičemž přistýlka má úroveň plnohodnotné postele.

Dva pokoje ve druhém nadzemním podlaží jsou mezonetové - dvoupatrové - vhodné pro rodiny s dětmi.

Na penzionu máme k dispozici dětskou postýlku, kterou Vám v případě Vašeho zájmu rádi zapůjčíme.

Okolí

Penzion je umístěn přímo u vleku a vznikající lanovky velkého lyžařského střediska Kraličák (cca 30m). Středisko má osm vleků, jednu stávající a jednu vznikající lanovou dráhu, 12 upravovaných sjezdovek, technické zasněžování, lyžařskou školu a školku, skiservis, půjčovnu atd.

V letním období je v provozu jeden z vleků u Hospůdky u vleku (cca 900m), kde provozujeme horské káry, koloběžky, pásové lyže a mountainboardy.

Přímo nad penzionem je rybník Úžas, který je v létě k dispozici ke koupání a v zimě zde hosté chodí lovit ryby "Na dírky".

V okolí je velké množství značených tras pro běžkaře, cyklisty a pěší turisty. Doporučujeme výlety na Králický Sněžník, k pramenům Moravy, ale i na známé chaty Návrší, Paprsek a další. 

Oblíbené jsou výlety do nedalekého Polska (11km autem), kde je v létě koupání, kousek za hranicemi lázně, ale jezdí tam naši hosté i za nákupy.

Na výlety se dá jezdit do Šumperka (30km), Velkých Losin - krásný zámek a ruční papírna, navštívit můžete naši největší přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně a to jak horní nádrž tak samotnou elektrárnu, domluvíme Vám exkurzi do pivovaru Holba v Hanušovicích (15km) a podobně.

Vyberte si nabídky ubytování Staré Město. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Pod Zvonem

Penzion Pod Zvonem
Staré Město
78832

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422