Penzion Heřmanice - ubytování Králíky

Penzion Heřmanice

Penzion Heřmanice, Králíky, 56169

Penzion se nachází v podhůří masivu Kralického sněžníku na okraji Kladské kotliny, nedaleko hraničního přechodu do Polska, Dolní Lipka. Pro letní sezonu nabízíme zájemcům o camping i postavení stanů v areálu penzionu, nebo využití našeho parkoviště k zaparkování karavanů, respektive obytných přívěsů, s možností využití sociálních zařízení penzionu. Ráj na zemi v panenské přírodě.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 5000 m Centrum: 5000 m Vlakové nádraží Dolní Lipka: 5000 m, Králíky: 5000m  

Gastronomie

Penzion nabízí ubytování se snídaní, polopenzí i plnou penzí. Stravování probíhá v útulné restauraci s kapacitou 50 míst. Od jara do podzimu je v provozu venkovní terasa, která nabízí příjemné posezení s možností grilování.

Popis pokojů

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i skupinové zájezdy, či pobyty, s celkovou kapacitou ubytování 41 míst v 8 komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve 3 pokojích vícelůžkových v turistické třídě. Bezdrátové připojení k internetu přes WiFi v budově zdarma.

Okolí

V areálu penzionu se nachází antukový tenisový kurt a venkovní nádrž s možností koupání.Na přilehlých plochách lze zahrát nohejbal, fotbálek, nebo jiné míčové hry. Penzion je ideálním východiskem k provozování pěší turistiky i cykloturistiky. V blízkosti se nacházejí čtyři lyžařská střediska,Šanov 6km, Petrovičky 6km, Dolní Morava - Větrný vrch-snowpark, freestylepark a Dolní Morava Ski Sněžník - jedny z nejatraktivnějších sjezdovek v ČR, TENTO PROVOZOVATEL JE NAŠÍM SMLUVNÍM PARTNEREM A POSKYTUJE NAŠIM HOSTŮM VÝZNAMNÉ SLEVY NA JÍZDNÉM. Od penzionu je udržovaná běžecká stopa napojená na stopy v Dolní Moravě. Upravované běžecké okruhy na Suchém Vrchu jsou vzdáleny 8km.

Máte-li zájem o další ubytování Dolní Morava, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Heřmanice

Penzion Heřmanice
Králíky
56169

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422