Apartmány Tones - ubytování Hanušovice

Apartmány Tones

Apartmány Tones, Hanušovice, 78833

Vážení hosté, zveme Vás do nově otevřeného rodinného apartmánového domu Tones, který se nachází v horské oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce cca 654m nad mořem. Tato oblast je svoji polohou vhodná k celoroční rekreaci - turistika, cyklostezky, houbaření a lyžování..

Apartmánový dům Tones je rodinného typu a slouží výhradně pro ubytované hosty, kterým je přizpůsoben provoz celého objektu. Snažíme se o individuální přístup ke každému hostu s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Pobyt u nás je vhodný pro rodinnou rekreaci, firemní školení, rodinné oslavy, přátelská setkání a podobně. Prostory, které jsou navrženy ve stylu lidových tradic na venkově. Pro hosty je k dispozici stylová společenská místnost, kde se objevují dobové fotografie místního okolí. Dále denní i večerní bar s výčepem, televizi a internetem. Po Vaši relaxaci je připravena sauna a masážní vana pro dvě osoby, vše je v dobovém provedení. V nejbližší době bude nově otevřen vinný sklep s posezením.

V horním patře je umístěn apartmán, který zařízen v dobovém provedení s kuchyní a sociálním zařízením. Koupelna je vybavená rohovou vanou a 2 umyvadly. Dva stylové jídelní kouty vytváří příjemní prostředí. Celý penzion a jeho prostory jsou nekuřácké. Po dohodě poskytujeme ubytování pro domácí zvířata. Parkování je možné přímo u penzionu. Stravování v apartmánech vlastní.

Gastronomie

Apartmány penzionu Tones disponují vlastními kuchyňkami, které jsou účelně zařízené a plně vybavené. Nechybí v nich lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák s pečicí troubou a základní nádobí. Ke každému apartmánu náleží pěkný jídelní kout. K posezení s přáteli je zde společenská místnost s výčepem a venkovní zastřešený gril.
Majitel apartmánů hostům ochotně poradí, kam v okolí zajít na dobré jídlo a pití.

Apartmány Tones

Apartmány Tones
Hanušovice
78833

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422