Penzion Pokorný - ubytování Jablonec nad Nisou

Penzion Pokorný

Penzion Pokorný, Jablonec nad Nisou, 46601

Přehrada pouze 3min pěšky, střed města 5min pěšky. Velikou předností našeho penzionu je variabilita pokojů od jednolůžkových po prostoré 5ti lůžkové apartmány se 2 ložnicemi + obýváček (až 45 m2). V teplých měsících mohou hosté penzionu využít k odpočinku a relaxaci zahradního posezení, stejně jako možnosti grilování či opékání. Společenská místnost, v letních měsících též krb, stolní fotbálek, šipky, prolézačky pro děti, houpačka, trampolína; kuchyňka pro hosty...! VELIKOU PŘEDNOSTÍ JE PARKOVÁNÍ ZDARMA V SAMOSTATNĚ UZAMYKATELNÝCH GARÁŽÍCH.

Dostupnost hotelu

Zastávka MHD: 200 m
Autobusové nádraží: 600 m
Centrum: 400 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Gastronomie

Penzion poskytuje kvalitní snídaně, které jsou zahrnuty v ceně ubytování. Obědy a večeře si můžete přichystat ve vybavené kuchyňce, která je společná pro všechny hosty. V blízkém okolí penzionu pak můžete navštívit několik restaurací s různorodou kulinářskou nabídkou.

Popis pokojů

Kapacita Penzionu Pokorný Jablonec je 17 lůžek, rozdělených do 7 útulně zařízených pokojů a apartmánů. Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením a kabelovou TV se satelitním příjmem (všechny běžné české a slovenské programy+ velké množství cizích programů).
Všechny pokoje mají i vlastní ledničku,lze využívat ledniček ve spol. místnosti.

Okolí

Jablonecká přehrada jen 200m, bazén, sportovní hala 500m, střed města 400m, bowling 400m, kino 300m. Na druhou stranu lze v garáži uložit v bezpečí kolo, lyže,motorku, auto, snowboard aj a vyrazit do nedalekých kopčků a stezek. Okolí Penzionu Pokorný nabízí svým návštěvníkům ideální příležitost pro lyžování, cykloturistiku i procházky po Jizerských horách. Nedaleko zámky Sychrov, Frýdlant, Hrubá Skála.. ZOO, botanická zahrada. bobová, opičí dráha. Bazén v Jablonci s tobogány či velký zábavní park Babylon v Liberci. Kino, rastaurace, bowling... vše v dosahu pěšky či autem (busem do několika km). Více informací při příjezdu nebo na stránkách města Jablonec nad Nisou a Liberec.

Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Pokorný

Penzion Pokorný
Jablonec nad Nisou
46601

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422