Penzion Jablonec - ubytování Jablonec nad Nisou

Penzion Jablonec

Penzion Jablonec, Jablonec nad Nisou, 46601

Penzion Jablonec - nabízí kvalitní ubytování rodinného typu v Jablonci nad Nisou.

Penzion stojí přímo u přehrady v Jablonci nad Nisou.

In-line dráha vedouci přímo od Penzionu, napojení na cyklostesky, možnost koupání a rybaření.

Penzion disponuje velkým parkovištěm s kamerovým systémem a rozlehlou zahradou.

V zahradě je letní občerstvení, skvělé posezení s výhledem na přehradu a přímým vstupem na jablonecký turistický, sportovní a relaxační okruh.

Dostupnost hotelu

zastávka MHD a linkových autobusů do sousedního Liberce je vzdálena 50 metrů od Penzionu

Gastronomie

Za příplatek penzion nabízí ubytování se snídaní nebo polopenzí. Snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře se skládá z polévky, hlavního jídla a dezertu. Stravování probíhá v příjemné restauraci přímo v objektu. Stravovat se můžete také individuálně výběrem z jídelního lístku. K dispozici je také letní občerstvení a příjemné posezení v zahradě.

Popis pokojů

Prostorné pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem. Kapacita penzionu je 25 lůžek. V celém objektu včetně venkovní terasy je Wifi přístup k internetu.

Okolí

Přímo od Penzionu Jablonec se můžete vydat na in-line dráhu, běžecké trasy, či sjezdovky Jizerských hor, využít krytých sportovišť i plaveckých bazénů s tobogány přímo v Jablonci nad Nisou nebo 10 km vzdáleném Liberci. Obě města disponují množstvím kulturních zařízení, od divadel, muzeí a kin, až po botanickou a zoologickou zahradu. Jizerské hory i blízké Lužické hory jsou ideálním místem pro letní turistiku i zimní sportování.

Přímo od penzionu vedou cyklotrasy a trasy pro in line bruslení.

Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Jablonec

Penzion Jablonec
Jablonec nad Nisou
46601

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422