PENSION POD VLEKEM - ubytování Janov nad Nisou

PENSION POD VLEKEM

PENSION POD VLEKEM, Janov nad Nisou, 46811

Pension Pod Vlekem – ubytování Jizerské hory je díky své poloze přímo v srdci Jizerských hor, v Janově nad Nisou, ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi.

Rodiny s dětmi i bez u nás najdou ubytování pouhých 400 m od vleku, v bezprostřední blízkosti vrcholu Hrabětic, odkud se mohou pohodlně vydat na výlety pěší i cyklo a společně tak poznat ty nejkrásnější kouty Jizerských hor.

Kromě ideální polohy najdete v našem pensionu také vlastní parkoviště, kolárnu a společenskou místnost s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a připojením k Wi-Fi.

Pension Pod Vlekem disponuje kapacitou až 63 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení, a které je možné libovolně kombinovat dle Vašich individuální potřeb a přání. Vycházíme vstříc jednotlivým rodinám a rodinným partám, které chtějí strávit svoji rodinnou dovolenou společně.

V blízkosti našeho ubytování v Jizerských horách se nachází také spousta míst, kde si se svou rodinou můžete užít hromadu zábavy. V dojezdové vzdálenosti 10km najdete plavecký bazén v Jablonci nad Nisou, v Liberci pak najdete známý Aquapark Babylon, Dinopark, botanickou a zoologickou zahradu.

I v letošní letní sezoně navíc můžete při ubytování v našem pensionu na 2 a více nocí zdarma získat letní Jizerky CARD, která Vám nabídne množství unikátních slev například na vstup do Mini ZOO Dřevona, do lanového centra Artur nebo na bobovou dráhu v Janově.

Gastronomie

Pension pod vlekem nabízí stravování formou polopenze či plné penze, která je podávána v nově zrekonstruované jídelně, přičemž snídaně je již zahrnuta v ceně ubytování. Pro školy je pak možné zajistit i pitný režim.

Popis pokojů

Pokoje prošli v roce 2011 kompletní rekonstrukcí. Pokoje jsou primárně určeny pro ubytování škol a jiných sportovně kulturních seskupení. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení.

Pokoje jsou zařízeny zcela v duchu horského ubytování přičemž dlraz byl kladen na funkčnost, dostatek

Okolí

Letní aktivity Pěší turistika

V okolí PENSIONU POD VLEKEM se nachází nesčetné množství značených turistických tras, které Vás zavedou k nejkrásnějším koutům našich hor.

Tipy na výlet na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_trasy-pro-pesi

Pro nejmenší máme připravenou Pohádkovou stezku skřítka Pěšinky

více na - www.skijizerky.cz/cz/leto/letni-aktivity/areal-severak/pohadkova-stezka-644.htm

Cyklo turistika

Kolo Vám umožní shlédnout naše hory v celé jejich kráse. Můžete se v sedle vydat křížem krážem a najezdit stovky Km po značených trasách a cestách. Kolo můžete samozřejmě vyměnit i za koloběžku a zvolit například cestu okolo Josefodolské vodní nádrže.

Tipy na výlet na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_cyklotrasy

Koňská turistika

800 m nad pensionem můžete ve sportovním areálu Dřevona usednout do sedla koně a na vlastní kůži prověřit známé přísloví, jež tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. www.jizerske-hory.cz/cs/odpocinek-a-relaxace/jizdarna-drevona

Mini zoo

Prostorách jízdárny na Dřevoně pro vás nově připravili mini zoo kde si můžete prohlédnou pumu, klokana, velblouda a další spoustu zvířátek

www.jizerske-hory.cz/cs/odpocinek-a-relaxace/minizoo-drevona

Polární pejsci

Návšťeva polárních psů pani Henychové s výkladem je také velmi zajímavá - www.huskies.cz

 

Nyní když víte jak, Vám rádi ukážeme kam

Rozhledny

V přímém sousedství PENSIONU POD VLEKEM naleznete dvě rozhledny. A sice rozhlednu Slovanka a Královka. Ze Slovanky je to coby kamenem dohodil na rozhlednu Bramberk.

Více rozhleden naleznete na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_rozhledny

Vodní plochy

Pár Km od PENSIONU POD VLEKEM naleznete největší přehradu Jizerských hor, a sice Josefodolskou vodní nádrž, jež slouží jako zásobárna pitné vody.

Jablonecká přehrada Mšeno či nejvýše situovaná Bedřichovská přehrada Jizerských hor vám nabízejí nádherné přírodní scenérie a také ideální podmínky pro koupání.

Více vodních ploch na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_vodni-plochy

Přírodní krásy

Jizerské hory jsou známy například okolím vesnice Jizerka, kde naleznete známá rašeliniště.

Více informací naleznete na www.jizerske-hory.cz/cs/poznej-jizerky_leto-v-jizerkach_prirodni-krasy

Odpočinkové aktivity

Cross golf Severák – hřiště pro zábavu - http://www.skijizerky.cz/cz/leto/letni-aktivity/areal-severak/cross-golf-severak-589.htm

ZOO Liberec - www.zooliberec.cz

Botanická zahrada Liberec - www.botaniliberec.cz

Aquapark Babylon - www.centrumbabylon.cz/cs/zabava/aquapark/

Městské bazény v Jablonci a Liberci - www.bazenjbc.cz, www.bazen-info.cz

Muzea a galerie v Jablonci a Liberci:

Bobová dráha v Janově nad nisou - www.bobovadrahajanov.cz/

iQ park Liberec - http://www.iqpark.cz/cs/

Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

PENSION POD VLEKEM

PENSION POD VLEKEM
Janov nad Nisou
46811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422