Na rozcestí - ubytování Janov nad Nisou

Na rozcestí

Na rozcestí, Janov nad Nisou, 46811

Penzion je ideálním výchozím bodem pro sjezdové i běžecké lyžováni (1,5 km od lyžařských středisek Bedřichovči Severák), pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, návštěvu bobové dráhy.

Zajistíme exkurze v místní sklárně a výrobně bižuterie, projížďky na koních, zapůjčení horských kol, lyží a snowboardů.

Zdarma je k dispozici internetové připojení wi-fi. Parkování je zajištěno přímo u penzionu - zdarma.

Dostupnost hotelu

Autobusová zastávka MHD se nachází 30 m od penzionu (směr Jablonec, Bedřichov). Centrum města Jablonec nad Nisou cca 4 km.

Gastronomie

Součástí penzionu je příjemná restaurace s celodenním provozem a kapacitou 55 míst. Za výhodnou cenu jsou k dostání dobrá jídla především české kuchyně. V době snídaní, obědů a večeří se v restauraci nekouří. Restaurace je vhodná pro pořádání rodinných oslav a jiných menších společenských událostí.

Popis pokojů

Celoročně nabízíme levné ubytování ve dvou až šesti-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, ledničkou a rychlovarnou konvicí.

Okolí

V okolí (cyklo)turistické a běžkařské trasy, sjezdovky (1 km), kulturní a přírodní zajímavosti - vodní nádrže Josefův důl, Černá Nisa, Souš), rozhledny (Královka, Bramberk, Petřín, Štěpánka aj.), samoobsluha přes ulici, koupaliště 1 km, města Liberec (ZOO, aquapark, botanická, Ještěd) 12 km, Jablonec (přehrada Mšeno - koupání, muzeum skla a bižuterie, rozhledny, krytý bazén s tobogány atd.), sklárna a bobová dráha přímo v obci.

Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Na rozcestí

Na rozcestí
Janov nad Nisou
46811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422