Hotel Břízky - ubytování Jablonec nad Nisou

Hotel Břízky

Hotel Břízky, Jablonec nad Nisou, 46604

Město Jablonec nad Nisou, kde se nachází hotel Břízky, je proslulé výrobou skla a bižuterie i atraktivním okolím. Celková kapacita hotelu je 29 pokojů (61 lůžek). Součástí hotelového komplexu jsou dvě konferenční místnosti pro 40-60 osob, tenisová hala se 4 kurty, 2 squashovými a 2 badmintonovými kurty, indoor golfem, fitness, Physiotherm infra-kabinou, saunou, vnitřním a venkovním relaxačním bazénem s vířivkou a protiproudem, dětským koutkem. Celý areál je oplocen a zabezpečen elektronickým a kamerovým systémem.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 600 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Gastronomie

Hotel Břízky v Jablonci nad Nisou disponuje vlastní restaurací, kde se pohodlně usadí až 90 návštěvníků. Ti si mohou vybrat z jídelního lístku, v němž najdou nevšední pokrmy mezinárodní kuchyně.

Posedět lze i na venkovní terase s grilem. Součástí letní terasy s obsluhou je i dětský koutek.

Popis pokojů

Všech 29 pokojů (1 jednolůžkový pokoj, 21 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, 4 třílůžkové a 3 apartmány s manželskou postelí) jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím, fénem, TV se satelitním programem, wi-fi, telefonem s přímou volbou a termoregulací.

Okolí

V okolí hotelu je možnost využití široké škály nabídky sportovních a relaxačních aktivit: přírodní lezecká stěna, jablonecká přehrada, osm tenisových antukových dvorců, městský bazén, městská sportovní hala, travnaté fotbalové hřiště a hřiště s umělým povrchem. Dále je možné navštívit Golf Club Liberec či Ypsilon Golf Resort v Liberci. Poloha Hotelu Břízky v Jizerských horách nabízí i možnost turistiky a cykloturistiky. V Jablonci nad Nisou můžete navštívit mimo jiné Muzeum skla a bižuterie a v Liberci se nachází Botanická a Zoologická zahrada. V zimě jsou v okolí hotelu ideální podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.

Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Břízky

Hotel Břízky
Jablonec nad Nisou
46604

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422