Penzion Tereza - ubytování Janov nad Nisou

Penzion Tereza

Penzion Tereza, Janov nad Nisou, 46811

Chata Tereza se nachází na pěkném klidném místě cca 680 m. n.m. Součástí objektu je společenská místnost, bar, TV, bufet. Naši hosté mají možnost zapůjčení sportovního vybavení z půjčovny, která vše přiveze až do chaty.

Parkování před objektem zdarma (není zabezpečené). Dětská postýlka zdarma k zapůjčení. Domácí zvíře je povoleno. Ložní prádlo v ceně. Kouření je povoleno v oddělené místnosti.

Dostupnost hotelu

Obchod je vzdálen 800 m.

Gastronomie

Čekají Vás vydatné a chutné pokrmy z domácí kuchyně. V letním období je hostům k dispozici terasa s možností grilování. V obci se nachází několik restauračních zařízení.

Popis pokojů

Našim hostům poskytujeme ubytování ve 2, 3, a 4 lůžkových pokojích. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou nebo sprchou.

Okolí

V okolí naleznete ideální terény pro cykloturistiku a pěší výlety. V blízkosti je horské středisko Severák (cca 600m), kde je 9 lyžařských vleků, a Jizerská magistrála s množstvím upravených běžeckých a cykloturistických tras. Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Tereza

Penzion Tereza
Janov nad Nisou
46811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422