Apartmán penzion Janov - ubytování Janov nad Nisou

Apartmán penzion Janov

Apartmán penzion Janov, Janov nad Nisou, 46811

Výhodou našeho penzionu je, že každý apartmán má vedle samostatného soc.zařízení plně vybavenou kuchyňku včetně lednice, mikrovlnky, vařiče atp., čehož u nás využijí především hosté s malými dětmi. Více najdete na www.infojanov.cz. V okolí apartmánu jsou sjezdařská střediska Bedřichov a Severák. Sjezdovky jsou uměle zasněžované a osvětlené a jsou vhodné jak pro začínající sjezdaře, tak i pro pokročilé. Milovníci běžek si přijdou na své na jizerské magistrále, která začíná přímo v Bedřichově a je denně upravována. Při nepřízni počasí je možno navštívit Centrum Babylon v Liberci nabízející aquapark, lunapark a zábavné akce. Za shlédnutí skutečně stojí i liberecká botanická zahrada, nebo ZOO.

V celém objektu je k dispozici WiFi síť.

Dostupnost hotelu

Penzion Apartmán je dobře dostupný autem a to i v zimním období. Ve vzdálenosti 50 m je zastávka městské hromadné dopravy. Tato linka nabízí pravidelné skibusy, které vás mohou dopravit k lyžařským centrům.

Gastronomie

Součástí každého apartmánu je vybavená kuchyňka, kde si můžete přichystat své oblíbené jídlo. V obci se nachází několik restaurací s nabídkou české i mezinárodní kuchyně a teplých a studených nápojů.

Popis pokojů

Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku včetně mikrovlnky, ledničky a vařiče. V každém apartmánu se dále nachází sociální zařízení se sprchou a toaletou. Ve vybavení jsou ručníky a osušky.

Okolí

Okolí penzionu je velmi vhodné na lyžařské a cyklistické výlety. V blízkosti jsou snadno dostupná lyžařská centra Bedřichov a Severák. Jizerské hory jsou ideální jak pro sportovní výkony tak i pro klidné rodinné procházky a výlety. V létě nabízejí velké množství značených cest a v zimě kvalitně upravené běžecké stopy Jizerské magistrály. Sjezdovky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, a nabízejí služby lyžařských školiček.

Máte-li zájem o další ubytování Janov nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Apartmán penzion Janov

Apartmán penzion Janov
Janov nad Nisou
46811

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422