Hotel Perla Jizery - ubytování Josefův Důl

Hotel Perla Jizery

Hotel Perla Jizery, Josefův Důl, 46844

Nově zrenovovaný stylový Hotel Perla Jizery *** se nachází malebné vesničce Josefův Důl v Jizerských horách a rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu Josefův Důl vzdálen pouhých 100 metrů! Naše poloha přímo na křižovatce značených turistických cest dává návštěvníkům velmi dobré možnosti pro provozování všech druhů aktivní turistiky.
Hotel je součástí 1 ha velkého areálu, který je zárukou klidu a soukromí. Nabízí restauraci s barem a krbem, terasu s grilem a srub s relaxačními aktivitami. Hotel Perla Jizery poskytuje dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu, LCD TV, ledničku. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou velmi bohatého bufetu.
V hotelu se nachází 12 dvou či třílůžkových pokojů s možností přistýlky a nabízí tak celkovou kapacitu pro 32 osob. Všechny pokoje jsou provedeny ve vysokém standardu a mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletu, LCD TV, ledničku. Celý hotel je nekuřácký.

Dostupnost hotelu

Vlakové nádraží: 1000 m

Gastronomie

Útulná restaurace s krbem nabízí jídla české i světové kuchyně a široký výběr kvalitních vín. Restaurace s kapacitou 60 míst a salonkem s 50 místy je vhodným místem pro pořádání společenských i firemních akcí.
V příznivém počasí můžete posedět u venkovního krbu, který se nachází na břehu řeky. Na čerstvém vzduchu si jistě vychutnáte mnoho grilovaných specialit.

Popis pokojů

V hotelu se nachází 12 dvou či třílůžkových pokojů s možností přistýlky a nabízí tak celkovou kapacitu pro 32 osob. Všechny pokoje jsou provedeny ve vysokém standardu a mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletu, LCD TV, ledničku. Celý hotel je nekuřácký.

Okolí

Hotel je součástí 1 ha velkého areálu, který je zárukou klidu a soukromí. Nabízí restauraci s barem a krbem, terasu s grilem a srub s relaxačními aktivitami. Jizerské hory jsou nejseverněji položeným pohořím České republiky.
Prostírají se mezi Krkonošemi a Lužickými horami a jejich severovýchodní část s nejvyšší horou (Wysoka Kopa 1 127 m n. m.) zasahuje na polské území. Nejvyšším vrcholem české strany je Smrk (1 124 m n. m.), nadmořské výšky přes 1 000 m dosahuje ještě řada dalších vrcholů. Centrální část Jizerských hor má charakter náhorní roviny, v jejíchž depresích vznikly rašelinné horské louky a rašeliniště a pramení zde řada vodních toků. Na okrajových partiích a na hřebenech vznikly mrazovým zvětráním žulového podkladu bizarní skalní útvary, kamenná moře a divoká skalnatá údolí, kterými potoky a říčky peřejemi a vodopády překonávají velké převýšení z náhorních plání do podhůří. Zachovala se zde mimořádně hodnotná unikátní území s přirozenými společenstvy. Jsou to například nejrozsáhlejší porosty bučin v Čechách a unikátní společenstva otevřených rašelinišť s glaciální flórou a faunou. Romantické pohledy a tichá nostalgie přitahují návštěvníky po celý rok. V Jizerských horách nacházíme jeden z nejkrásnějších lyžařských běžeckých areálů v Čechách. Náhorní planiny jsou protkány sítí udržovaných lyžařských stop, kterými můžeme projíždět podle svého výběru mezi osadami, horskými chatami a přírodními raritami bez velkého úsilí a námahy. Otevřené planiny a rarita Jizerských hor - dvanáct rozhleden - poskytují nádherné výhledy do krajiny. Přijeďte i vy vychutnat vzácné chvilky štěstí a pohody právě u nás. Vyberte si nabídky ubytování Josefův Důl. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Perla Jizery

Hotel Perla Jizery
Josefův Důl
46844

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422