Horský hotel Sport - ubytování Josefův Důl

Horský hotel Sport

Horský hotel Sport, Josefův Důl, 46844

Horský hotel Sport je hotelem rodinného typu. Kvalita poskytovaných služeb uspokojí i náročné klienty. Minimální délka pobytu je na dva noclehy minimálně s polopenzí a na více než dva noclehy minimálně se snídaní. 
Horský hotel Sport nabízí ubytování v pohodlně zařízených pokojích, v jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení a TV + SAT.
V letním období je pro naše hosty jednou v týdnu pořádáno grilování specialit, dále je hostům k dispozici letní terasa, travnaté hřiště, venkovní stolní tenis a tábořiště. V blízkosti koupaliště v Lučanech nad Nisou cca 2km. Veškeré hotelové služby jsou poskytovány pouze ubytovaným hostům, což zajišťuje klidný a pohodový pobyt bez rušivých vlivů.

Dostupnost hotelu

Z Jablonce nad Nisou pojedete směrem na Tanvald, v obci Lučany nad Nisou odbočíte doleva směrem na Horní Maxov. 1 km za obcí Lučany nad Nisou na křižovatce odbočíte na Josefův Důl a po cca 300 m jste přímo u Horského hotelu SPORT. Pokud přijedete až do Josefova Dolu, pak je zde pro Vás u pily připravena směrová orientační tabule.

Gastronomie

Součástí hotelu je také příjemná restaurace zaměřená na tradiční českou kuchyni. Hotel nabízí možnost zajištění snídaní formou švédských stolů a také polopenzí. Večeře jsou podávány formou výběru ze 2 až 3 menu s polévkou.

Snídaně je již zahrnuta v ceně ubytování, večeři je možné dokoupit za 100kč.

Okolí

Horský hotel Sport se nachází nad Josefovým Dolem u Horního Maxova, podle katastrálního území spadá pod Lučany nad Nisou.Parkoviště pro osobní vozy je přímo u hotelu, přes noc je osvětlené. Ski areál Bukovka v Josefově Dole vzdálen 800m od hotelu, v dosahu střediska Špičák, Severák a Bedřichov, v blízkosti běžecká stopa. V okolí pěší turistické trasy a trasy pro cykloturistiku.

Vyberte si nabídky ubytování Josefův Důl. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Horský hotel Sport

Horský hotel Sport
Josefův Důl
46844

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422