Penzion Gentiana - ubytování Desná

Penzion Gentiana

Penzion Gentiana, Desná, 46861

Penzion Gentiana ležící na okraji obce Desná má svůj soukromý oplocený pozemek se zahradou, krbem a otevřeným ohništěm.

V oploceném areálu je i parkoviště pro naše hosty, takže nemusíte nechávat své vozidlo na silnici. Příjezdová cesta k objektu se v zimě udržuje.

Kromě ubytovacích prostor je návštěvníkům k dispozici jídelna se společenskou místností s krbem kde jsou k dispozici televize se satelitem a mini bar. Penzion slouží výhradně svým hostům. Pokud jste majiteli psa a chcete, aby jel s Vámi na rekreaci, může bydlet s vámi a dokonce Vám ho zkrášlí v psím salonu, který je součástí penzionu.

Dostupnost hotelu

Zastávka: 1000 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 500 m

Gastronomie

Penzion Gentiana nabízí hostům možnost stravovaní formou snídaní, polopenze nebo pouze večeří. Zájem o zajištění stravování je třeba nahlásit předem.

V létě je hostům plně k dispozici venkovní posezení u krbu a ohniště.

Popis pokojů

Ubytovací kapacita je max. 19 lůžek. Všechny pokoje jsou s kompletním sociálním zařízením. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Jsou zde 2 pětilůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj a 3 dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají standardní vybavení pro ubytování. Televizor včetně satelitu je pouze ve společenské místnosti.

Okolí

Město Desná v Jizerských horách je vzdáleno 12 km od lyžařského centra Harrachov a 15 km od okresního města Jablonec nad Nisou. Jizerské hory a Krkonoše jsou jedny z nejnavštěvovanějších lokalit v ČR jak v zimě, tak v létě. V Jablonci a Liberci můžete navštívit atraktivní aqua centra se skluzavkami.

Terén a vybavení oblasti jsou vhodné k sjezdovému i k běžeckému lyžování a v letním období k turistice a jízdě na horském kole. Lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka a pro náročnější i na nedalekém Špičáku, pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu. Vyberte si nabídky ubytování Tanvald. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Gentiana

Penzion Gentiana
Desná
46861

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422