Hotel U jezírka - ubytování Liberec

Hotel U jezírka

Hotel U jezírka, Liberec, 46001

Hotelu U Jezírka sídlí v Liberci v bezprostřední blízkosti Zoologické a Botanické zahrady v malebném prostředí Masarykovy třídy. Centrum města je od hotelu vzdálené 15 minut pěšky. Tenisové kurty jsou hned vedle Hotelu a krytý plavecký bazén s nejdelším tobogánem v ČR se nachází 10 min pěšky od Hotelu. Centrum babylon pak 6 stanic tramvají – cca 20 minut. Hotel také leží 5 minut od Lidových sadů, které jsou obecně považovány za „bránu“ do Jizerských hor a je tak možné přímo z Hotelu dělat množství nejrůznějších pěších a cyklistických výletů.

Hotel nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným Kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu 60Kč. Hotel též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol. V restauraci a vinárně je pak možno pořádat nejrůznější akce a školení.

Dostupnost hotelu

Sídlíme na jedné z hlanvích tříd; cca 5 minut autem od centra.

Gastronomie

Součástí Hotelu U jezírka je krásná restaurace, kde se pohodlně usadí až 100 návštěvníků. Ubytovaným jsou tu každé ráno podávány snídaně.

Hotel navíc disponuje pivnicí s 60 místy k sezení a v letních měsících i zahradní restaurací s příjemným posezením pro 120 hostů. Lze se také domluvit na pronájmu zdejší vinárny.

Popis pokojů

Nabízíme 80 lůžek, převážně pak dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Náhledy pokojů na www.hotelujezirka.cz

Okolí

V bezprostřední blízkosti je ZOO a Botanická zahrada. Klidná část Liberce. Centrum 15 minut pěšky. Bazén 10 minut pěšky. K Ještědu pak nejlépe tramvají, která staví přímo před hotelem; cca 25 minut na konečnou tramvaje a 10 minut k lanovce.

Máte-li zájem o další ubytování Bedřichov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel U jezírka

Hotel U jezírka
Liberec
46001

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422