Inter Hostel Liberec - ubytování Liberec

Inter Hostel Liberec

Inter Hostel Liberec, Liberec, 46015

Interhostel se nachází v klidné části liberce, ne však daleko od centra dění. Interhostel nabízí levné a příjemné ubytování určené halvně nezávislým cestovatelům, kolektivům či firemním zaměstnancům. Nabízíme ubytování ve 2- pokojových unitech s vlastním sociálním zařízením a apartmantech. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, lednici a některé vlastním kuchyňským koutem. V blízkosti Interhostelu se nachází například Liberecká Zoologická zahrada, Botanická zahrada. Interhostel je příjemně dostupný do centra - 15 minut chůze kolem Harcovské přehrady, nebo 3 minuty autem. Samozřejmostí je dostupnost MHD. Liberec nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Dostupnost hotelu

Interhostel je vzdálen od centra 15 minut příjemnou procházkou kolem Harcovské přehrady nebo 3 minuty autem, popř 5 minut MHD.

Gastronomie

Hostel nabízí možnost ubytování se snídaní. Po celý den je Vám k dispozici káva a čaj.
Některé apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, kde si můžete přichystat občerstvení.
V bezprostřední blízkosti hostelu se nachází nekuřácká restaurace s nabídkou těstovin, pizz, salátů a steaků.

Popis pokojů

Interhostel nabízí ubytování v 2 pokojových unitech s TV se satelitním připojením, lednicí a některé s kuchyňským koutem.

Okolí

V okolí Interhostelu se nachází Zoologická a botanická zahrada. Interhostel leží na úpatí Jizerských hor a s výhledem na Ještědskokozákovský hřbet s dominantou Ještědu. Liberec jako město nabízí široké kulturní a sportovní vyžití.

Máte-li zájem o další ubytování Bedřichov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Inter Hostel Liberec

Inter Hostel Liberec
Liberec
46015

E-mail: zaslat poptávku online
Tel: +420 483 104 422